Środa, 29 marca 2017r.

Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Strona główna / Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Placówka w Lubaniu

Tania Wypożyczka w Eurobanku

Jeżeli masz jakiś plan, na który potrzebujesz gotówki, tylko teraz weź tanią wypożyczkę w Eurobanku – 10 000 zł. Spłacaj ją w 60 ratach po 208, 34 zł miesięcznie i ciesz się pieniędzmi, które przeznaczysz na dowolny cel.

czytaj więcej

Warsztaty rękodzieła

Warsztaty z mistrzynią

Sztuka zdobienia to hobby, które wielu osobom pozwala realizować się artystycznie. Przeżywać radość, kiedy w zwykłym przedmiocie dostrzegają potencjał i za sprawą kilku technik powstanie małe dzieło sztuki. Aby osiągnąć efekt potrzebny jest pomysł, jednak to dopiero połowa sukcesu. Aby „zaczarować” zwykły kuferek w przedmiot z ubiegłej epoki potrzebne są umiejętności, a te zdobywa się poprzez praktykę, praktykę z najlepszymi! Taką okazję miały uczestniczki Warsztatów Rękodzieła, które zorganizowała Marta Bednarczyk, właścicielka sklepu hobbystyczno- papierniczego.

czytaj więcej

Zaproszenie - Mixed-Media z Pentacolorem

Warsztaty rękodzieła

Zwiedzając przeróżne giełdy rękodzieła z pewnością nie raz zachwycaliście się zwykłymi przedmiotami, w które ktoś zdołał tchnąc nowe życie. Zwykłe pudełko, za sprawą kilku zabiegów, staje się małym dziełem sztuki. Hobby jakim jest zdobienie przedmiotów zatacza coraz szersze kręgi i budzi niesłabnące zainteresowanie. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić amatorów i profesjonalistów na warsztaty zdobienia techniką mix-mediową, dzięki niej i Wy będziecie zdolni zamieniać zwykłe rzeczy w dzieła sztuki.

czytaj więcej

Zacznij naukę zimą!

Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!

Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna, zaoczna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się fachowcy dziewięćdziesięciu różnych specjalności. Możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, zrealizować swoje pasje i znaleźć zatrudnienie, które będzie przyjemnością.

czytaj więcej

Ponad 26 tys. zł. na założenie własnej firmy

Dotacje do 20 000 złotych na zakupy wyposażenia oraz 6600 złotych na opłacenie składek ZUS. To propozycja Sudeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości dla niepracujących mieszkańców powiatu lubańskiego i lwóweckiego, którzy chcą założyć własną firmę. Pieniądze przyznawane są w ramach projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej pn. Własny biznes nie jest dla wybranych

czytaj więcej

Firma Dr. Schumacher w Lubaniu poszukuje pracowników

Dr. Schumacher - Nowe oferty pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy:

czytaj więcej

Lwówek Śląski

Bezpłatne szkoły dla dorosłych. Sprawdź kierunki

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim informuje, że w roku szkolnym 2016/2017 prowadzony jest nabór na pierwszy semestr szkół dla dorosłych:
SZKOŁY POLICEALNE
oferta skierowana jest do osób pracujących, biernych zawodowo i bezrobotnych, które ukończyły liceum lub technikum – również tych, które nie zdały lub nie przystąpiły do egzaminu maturalnego a chcą zdobyć nowe kwalifikacje i zawód.

czytaj więcej

Restauracja Eat Me w Lubaniu

Praca na weekendy

Restauracja „Eat Me” w Lubaniu poszukuje osób chętnych do pracy na kuchni w weekendy.

czytaj więcej

Ogłoszenie pracodawcy

Praca dla Ciebie

K2 Dystrybucje istnieje na rynku od 12 lat w branży Call Center. Podstawą działalności firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Głównym atutem firmy jest elastyczność, która pozwala nam stale się rozwijać i dostosowywać do dynamicznie zmieniających się realiów rynkowych. Obecnie realizujemy projekty dla: Energa S.A, Netia S.A, Vectra S.A, zatrudniając około 160 osób w trzech oddziałach: Gdyni, Białymstoku oraz Lubaniu.

czytaj więcej

Dr. Schumacher

Nowe oferty pracy - aktualizacja

Firma Dr. Schumacher w Lubaniu poszukuje pracowników Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji ściereczek nawilżanych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy:

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

Kredyty dla firm

Na rynku produktów bankowych znajdziemy wiele rozwiązań, które pozwolą nam sfinansować większe zakupy lub inwestycje. Wśród nich wyróżnić można mnóstwo rodzajów kredytów i pożyczek, a każdy z nich może być najlepszy w innej sytuacji. Jakie produkty finansowe wybierać, by wspomóc działalność naszego przedsiębiorstwa? W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem są kredyty dla firm, które dedykowane są dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Nieważne, czy jest to działalność jednoosobowa, małe lub średnie przedsiębiorstwo czy też wielka korporacja. 

czytaj więcej