Wtorek, 17 stycznia 2017r.

Imieniny: Antoniego, Rościsława, Jana

Strona główna / Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Mikołajkowa promocja

Cały asortyment 30%taniej

Jak co roku  salon optyczny Optyk No1 Modzelewska zaprasza wszystkich klientów do skorzystania z oferty zniżkowej w postaci 30% na cały asortyment.

czytaj więcej

Ponad 26 tys. zł. na założenie własnej firmy

Dotacje do 20 000 złotych na zakupy wyposażenia oraz 6600 złotych na opłacenie składek ZUS. To propozycja Sudeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości dla niepracujących mieszkańców powiatu lubańskiego i lwóweckiego, którzy chcą założyć własną firmę. Pieniądze przyznawane są w ramach projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej pn. Własny biznes nie jest dla wybranych

czytaj więcej

Dr. Schumacher - Nowe oferty pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy:

czytaj więcej

Lwówek Śląski

Bezpłatne szkoły dla dorosłych. Sprawdź kierunki

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim informuje, że w roku szkolnym 2016/2017 prowadzony jest nabór na pierwszy semestr szkół dla dorosłych:
SZKOŁY POLICEALNE
oferta skierowana jest do osób pracujących, biernych zawodowo i bezrobotnych, które ukończyły liceum lub technikum – również tych, które nie zdały lub nie przystąpiły do egzaminu maturalnego a chcą zdobyć nowe kwalifikacje i zawód.

czytaj więcej

Restauracja Eat Me w Lubaniu

Praca dla kucharza/pizzera

Nowo powstająca restauracja „Eat Me” w Lubaniu poszukuje kucharza/pizzera. Pracodawca oferuje zatrudnienie na cały etat i dobre wynagrodzenie.

czytaj więcej

Ogłoszenie pracodawcy

Praca dla Ciebie

K2 Dystrybucje istnieje na rynku od 12 lat w branży Call Center. Podstawą działalności firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Głównym atutem firmy jest elastyczność, która pozwala nam stale się rozwijać i dostosowywać do dynamicznie zmieniających się realiów rynkowych. Obecnie realizujemy projekty dla: Energa S.A, Netia S.A, Vectra S.A, zatrudniając około 160 osób w trzech oddziałach: Gdyni, Białymstoku oraz Lubaniu.

czytaj więcej

Dr. Schumacher

Nowe oferty pracy - aktualizacja

Firma Dr. Schumacher w Lubaniu poszukuje pracowników Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji ściereczek nawilżanych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy:

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

Kredyty dla firm

Na rynku produktów bankowych znajdziemy wiele rozwiązań, które pozwolą nam sfinansować większe zakupy lub inwestycje. Wśród nich wyróżnić można mnóstwo rodzajów kredytów i pożyczek, a każdy z nich może być najlepszy w innej sytuacji. Jakie produkty finansowe wybierać, by wspomóc działalność naszego przedsiębiorstwa? W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem są kredyty dla firm, które dedykowane są dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Nieważne, czy jest to działalność jednoosobowa, małe lub średnie przedsiębiorstwo czy też wielka korporacja. 

czytaj więcej

Wypadek .. i co dalej?

Przykre niespodzianki, wypadki, nieoczekiwane zdarzenia spotykają nas zazwyczaj w takich momentach, w których się ich nie spodziewamy. Choroby oraz wypadki nie wybierają czasu ani miejsca. Co roku w Polsce dochodzi nawet do kilkudziesięciu tysięcy wypadków drogowych oraz kilkuset tysięcy kolizji, gdzie śmierć ponosi kilka tysięcy osób. Dane nie obejmują jednakże zdarzeń, do których nie była wzywana policja, a uczestnicy doznali z pozoru niegroźnych obrażeń. Statystyki są alarmujące, dlatego warto wiedzieć co zrobić, kiedy sami zostaniemy poszkodowani w wypadku lub w jego konsekwencji stracimy bliską osobę. 

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

Exact Systems poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech

Z najnowszego raportu „Migracje zarobkowe Polaków” przygotowanego przez Work Service i CEED Institute wynika, że Zachód jako miejsce pracy wciąż kusi Polaków. Wyjazd do pracy za granicę, w perspektywie najbliższych 12 miesięcy, rozważa obecnie niemal 15% Polaków. Najchętniej wybieranym kierunkiem wyjazdu są Niemcy. Jedną z polskich firm, która ma swoje przedstawicielstwo za Odrą i współpracuje z Polakami, jest Exact Systems, lider kontroli jakości części motoryzacyjnych w Polsce i jeden z największych tego typu podmiotów w Europie. Jak mówi Prezes Exact Systems GmbH – Sebastian Gos - spółka dynamicznie się rozwija i do współpracy poszukuje kolejnych kandydatów. 

czytaj więcej

Nekrolog

 • Adam Żmuda

  żył 51 lat

  Zm. 14.01.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 19.01.2017 o godz. 12:00

  w Kościele Jana Chrzciciela w Leśnej

  o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku rodzina.

  Pogrzeb organizuje firma AGES Lubań

 • Antonina Wojewoda

  żyła 94 lat

  Zm. 13.01.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 18.01.2017 o godz. 13:00

  W Kościele w Grabiszycach

  o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku rodzina

  Pogrzeb organizuje firma AGES Lubań

 • Emilia Mańkowska

  żyła 75 lat

  Zm. 11.01.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 17.01.2017 o godz. 13:00

  w kościele Jana Chrzciciela w Leśnej

  o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku rodzina.

  Pogrzeb organizuje firma AGES Lubań

 • Halina Szulecka

  żyła 91 lat

  Zm. 15.01.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 17.01.2017 o godz. 12:00

  W kościele Jana Chrzciciela w Leśnej

  O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku rodzina

  Pogrzeb organizuje firma AGES Lubań