Niedziela, 28 maja 2017r.

Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

Strona główna / Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Uczniu! Studencie!

Dr. Schumacher - praca na wakacje!

Uczniu! Studencie! Poszukujesz pracy na wakacje? Zgłoś się do nas! Firma Dr. Schumacher w Lubaniu poszukuje studentów i/lub uczniów do tymczasowej pracy przy produkcji na okres wakacyjny.

czytaj więcej

Placówka w Lubaniu

Tania Wypożyczka w Eurobanku

Tylko teraz w Eurobanku kredyt na Pit-11 bez oprocentowania i ubezpieczenia. Kredyt udzielany w 15 minut, bez zbędnych formalności i dokumentów. Sprawdź nas!”

czytaj więcej

Warsztaty rękodzieła

Warsztaty z mistrzynią

Sztuka zdobienia to hobby, które wielu osobom pozwala realizować się artystycznie. Przeżywać radość, kiedy w zwykłym przedmiocie dostrzegają potencjał i za sprawą kilku technik powstanie małe dzieło sztuki. Aby osiągnąć efekt potrzebny jest pomysł, jednak to dopiero połowa sukcesu. Aby „zaczarować” zwykły kuferek w przedmiot z ubiegłej epoki potrzebne są umiejętności, a te zdobywa się poprzez praktykę, praktykę z najlepszymi! Taką okazję miały uczestniczki Warsztatów Rękodzieła, które zorganizowała Marta Bednarczyk, właścicielka sklepu hobbystyczno- papierniczego.

czytaj więcej

Zaproszenie - Mixed-Media z Pentacolorem

Warsztaty rękodzieła

Zwiedzając przeróżne giełdy rękodzieła z pewnością nie raz zachwycaliście się zwykłymi przedmiotami, w które ktoś zdołał tchnąc nowe życie. Zwykłe pudełko, za sprawą kilku zabiegów, staje się małym dziełem sztuki. Hobby jakim jest zdobienie przedmiotów zatacza coraz szersze kręgi i budzi niesłabnące zainteresowanie. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić amatorów i profesjonalistów na warsztaty zdobienia techniką mix-mediową, dzięki niej i Wy będziecie zdolni zamieniać zwykłe rzeczy w dzieła sztuki.

czytaj więcej

Zacznij naukę zimą!

Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!

Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna, zaoczna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się fachowcy dziewięćdziesięciu różnych specjalności. Możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, zrealizować swoje pasje i znaleźć zatrudnienie, które będzie przyjemnością.

czytaj więcej

Ponad 26 tys. zł. na założenie własnej firmy

Dotacje do 20 000 złotych na zakupy wyposażenia oraz 6600 złotych na opłacenie składek ZUS. To propozycja Sudeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości dla niepracujących mieszkańców powiatu lubańskiego i lwóweckiego, którzy chcą założyć własną firmę. Pieniądze przyznawane są w ramach projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej pn. Własny biznes nie jest dla wybranych

czytaj więcej

Firma Dr. Schumacher w Lubaniu poszukuje pracowników

Dr. Schumacher - Nowe oferty pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od 15 lat produkty dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy:

czytaj więcej

Lwówek Śląski

Bezpłatne szkoły dla dorosłych. Sprawdź kierunki

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim informuje, że w roku szkolnym 2016/2017 prowadzony jest nabór na pierwszy semestr szkół dla dorosłych:
SZKOŁY POLICEALNE
oferta skierowana jest do osób pracujących, biernych zawodowo i bezrobotnych, które ukończyły liceum lub technikum – również tych, które nie zdały lub nie przystąpiły do egzaminu maturalnego a chcą zdobyć nowe kwalifikacje i zawód.

czytaj więcej

Restauracja Eat Me w Lubaniu

Praca na weekendy

Restauracja „Eat Me” w Lubaniu poszukuje osób chętnych do pracy na kuchni w weekendy.

czytaj więcej

Nekrolog

 • Bronisław Duliński

  żył 67 lat

  Zm. 25.05.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 30.05.2017 o godz. 14:00

  W Kościele Jana Chrzciciela w Leśnej

  O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku rodzina

  Pogrzeb organizuje firma AGES Lubań

 • Jadwiga Dylewska

  żyła 89 lat

  Zm. 26.05.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 29.05.2017 o godz. 13:00

  W kościele Jana Chrzciciela w leśnej

  O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku rodzina

  Pogrzeb organizuje firma AGES Lubań