Sobota, 16 grudnia 2017r.

Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Pomożemy Ci zawodowo - ostatnie dni rekrutacji!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Pomożemy Ci zawodowo - ostatnie dni rekrutacji!

Masz czasem wrażenie, że stoisz w miejscu? Nie jesteś jedyny! Bardzo często, w każdym z Nas, drzemie wewnętrzny opór przed zmianą, która mogłyby wpłynąć na poprawę naszej sytuacji zawodowej. Nie warto czekać, bo nic samo się nie dzieje. Na naukę zawsze jest dobry czas, nie jutro, nie za rok ale Tu i Teraz!

Masz czasem wrażenie, że stoisz w miejscu? Nie jesteś jedyny!

Bardzo często, w każdym z Nas, drzemie wewnętrzny opór przed zmianą, która mogłyby wpłynąć na poprawę naszej sytuacji zawodowej. Nie warto czekać, aż rzeczywistość sama się odmieni, bo nic samo się nie dzieje. Aby nasze życie było lepsze, intensywniejsze i ciekawsze, musimy systematycznie się rozwijać i zdobywać nowe kompetencje i umiejętności. Dlatego, powinniśmy być czujni i stale aktualizować naszą fachową wiedzę, a także być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Pamiętaj! Na naukę zawsze jest dobry czas, nie jutro, nie za rok ale Tu i Teraz!

Dlaczego warto wybrać Centrum Nauki i Biznesu ŻAK i jakie kierunki mamy teraz w ofercie?

W szkołach dla dorosłych ŻAK, słuchacze mogą zdobywać wiedzę na kilkudziesięciu różnych kierunkach. Ofertę kształcenia dostosowujemy do rynku pracy. Nie skupiamy się wyłącznie na rynku lokalnym, ale patrzymy globalnie. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby kształcące się w naszych szkołach, otrzymywały rzetelną wiedzę i kwalifikacje, które będą mogły wdrożyć w życie i które pomogą zrealizować założone cele – mówi Zespół Centrum Nauki i Biznesu Żak w Zgorzelcu.
W letniej ofercie Żaka, największym zainteresowaniem cieszą się darmowe kierunki: Informatyka, BHP, Administracja, Kosmetyka, Asystent osoby niepełnosprawnej oraz kierunki roczne: Dekorator wnętrz, Asystent nauczyciela przedszkola oraz kursy języka niemieckiego i inne.

Ile kosztuje nauka w ŻAKu?

Nauka na większości specjalności w ŻAKu - jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA. Dużym zainteresowaniem, cieszą się kierunki dające tytuł technika: bhp, informatyka, administracja, asystent osoby niepełnosprawnej oraz kosmetyka. Coraz częściej, słuchacze korzystają z możliwości nauki na dwóch kierunkach dzięki czemu zdobywają dwa zawody w jednym czasie, zwiększając tym samym, swoje możliwości na rynku pracy. Przykładowe łączenia kierunków to: technik administracji i asystent nauczyciela przedszkola, opiekun w domu pomocy społecznej i terapeuta ds. uzależnień lub technik usług kosmetycznych i wizażystka/stylistka. Możliwości łączenia kierunków jest wiele. Każdy znajdzie coś dla siebie

Kto może uczyć się w ŻAKu?

Z szerokiej oferty edukacyjnej, mogą skorzystać wszyscy, zarówno absolwenci szkół średnich (matura nie jest wymagana), studenci oraz wszystkie osoby pracujące lub poszukujące pracy, chcące zdobyć nowe lub dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Osoby, które nie posiadają wykształcenia średniego, mogą zdobyć je w bezpłatnym Liceum Ogólnokształcącym ŻAK w Zgorzelcu. Dla osób po szkole zawodowej - nauka trwa dwa lata, przeznaczona dla osób po gimnazjum czy szkole podstawowej (starej) - nauka trwa trzy lata.

W jaki sposób można zostać słuchaczem ŻAKa?

Aby maksymalnie ułatwić zainteresowanym zapis do szkoły, umożliwiamy dwie opcje do wyboru; pierwszą, jest zgłoszenie się do sekretariatu szkoły w Zgorzelcu, Warszawska 11. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą świadectwo ukończenia szkoły oraz dowód osobisty. Drugą opcją jest zapis on-line za pomocą specjalnego formularza dostępnego na www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online.

Zapraszamy do sekretariatu Szkoły ŻAK w Zgorzelcu, Warszawska 11, tel. 75 77 19 106, czynne od pn-pt od 9-17 oraz w soboty od 9-14 www.zgorzelec.zak.edu.pl

LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA!

Rekrutacja letnia trwa tylko do 31.10 - pierwszy zjazd już 23.09 – zarezerwuj miejsce już dziś.

Autor: ŻAK
comments powered by Disqus
Uwaga! Oblodzenie- możliwe śliskie drogi. Prośimy zachować ostrożność!