Czwartek, 21 września 2017r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Foto

FOTORELACJA

Dzień Babci i Dziadka w PN1

Za nami dni, w których wszyscy staraliśmy się uhonorować babcie i dziadków. Zobaczcie jak zrobili to podopieczni Przedszkola Niepublicznego nr 1.

zobacz galerię

FOTOGALERIA

Szopki Bożonarodzeniowe

Miejski Dom Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich przy parafii pw. Św. Trójcy jak co roku ogłosił konkurs, w ramach którego poszukiwana jest najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa. Chętni uczniowie swoje stajenki betlejemskie już zgłosili, a wszystkie przygotowane prace oglądać można w lubańskim MDK. Jury zwycięzcę wybierze już 30 grudnia, a my na łamach naszego portalu prezentujemy wszystkie makiety.

zobacz galerię

Fotogaleria

Trofea lubańskich żabkarzy

Piękne radosne i wzruszające chwile dla lubańskiego pływania.Reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Orka Lubań Robert Kusto wygrał z w stolicy Dolnego Śląska prestiżowy główny finałowy wyścig Memoriałowy na dystansie 100 metrów stylem klasycznym (1:05,55) ,w tym roku szczególny wyścig  upamiętniający sześćdziesiątą rocznicę rekordu świata Marka na tym dystansie.

zobacz galerię

FOTORELACJA

Przemarsz „Wolności”

Dziś rano oficjalnie rozpoczęły się obchody Święta Odzyskania Niepodległości w Lubaniu. Wszystko za sprawą uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu, którzy przeszli przez miasto śpiewając patriotyczne piosenki, w wielkim przemarszu „Wolności”.

zobacz galerię

Dzień Piłkarza 2013

Lubański Jesienny Festyn Sportowo-Rekreacyjny

W niedzielę 29 września na stadionie MOSIR odbył się zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Uczniowski Klub Sportowy Skorpiony MOSIR tradycyjny coroczny festyn sportowo rekreacyjny Dzień Piłkarza.

zobacz galerię

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2