Czwartek, 21 września 2017r.

Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Strona główna / Komunikacja

Komunikacja

Wideo

Zderzenie osobówki z busem

O godzinie 6.30 na drodze krajowej nr 30 w miejsowości Nowa Karczma doszło do groźnego wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z busem cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

czytaj więcej

Czołówka w Białogórzu

Trzy osoby w szpitalu

Około godziny 8.30 na DK 30 w Białogórzu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem busa i samochodu osobowego.

czytaj więcej

Niefortunna kolizja

Seicento niczym taran

Uszkodzone cztery auta i akcja ratunkowa niczym z filmów. To efekt groźnie wyglądającej kolizji do jakiej doszło dziś przed godziną 11.

czytaj więcej

Apelujemy o ostrożność

Dachowanie w Radoniowie

Skończyła się słoneczna pogoda i feralny zakręt w Radoniowie znowu zbiera żniwo. W niedzielę, 10 września, kilka minut przed godziną 12. na łuku drogi krajowej nr 30 doszło do kolejnego dachowania. Jego przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujacych na drodze. Na szczęście tym razem w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowca został zaopatrzony przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

czytaj więcej

DK 30

Dachowanie na mokrej jezdni

Tuż po godzinie 12. na DK 30 między Nową Karczmą a Pisarzowicami właściciel BMW stracił samochód. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

czytaj więcej

Kolizja na ul. Leśnej

Sunął bokiem po chodniku

Do zdarzenia doszło przed szóstą rano. Kierowca Audi z pewnością nie jechał zgodnie z przepisami, w miejscu tym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

czytaj więcej

Wideo

Dachowanie zakończone na radiowozie

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło 29 sierpnia br. około godziny 10.45 w Jeleniej Górze na ul. Jana Pawła II, na krajowej „3”. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Podejrzanemu o spowodowanie tej kolizji pobrano krew do badań, gdyż niewykluczone, że kierował będąc pod wpływem środków odurzających.

czytaj więcej

Wypadek na DK30

To cud, że nikt nie zginął...

Dwie osoby w szpitalu w tym jedna z poważnymi obrażeniami - to bilans dzisiejszego (23.08) wypadku do którego doszło przed godz. 10:00 na DK30 w Barcinku. Więcej w materiale filmowym.

czytaj więcej

Porzucone auto po wypadku

Dziś około godziny 8.30 dyżurny PSP w Lubaniu otrzymał informację o wypadku na drodze 296 czyli niegdyś osławionym łączniku do autostrady.

czytaj więcej

Aktualizacja

Twierdziła, że było zielone

Do niezwykle groźnej kolizji doszło we wtorek o godzinie 22.30 na skrzyżowaniu ulic Papieża Jana Pawła II i Wrocławskiej w Lubaniu. Cztery osoby zostały lekko poszkodowane, w tym dwójka dzieci.

czytaj więcej

Lubań

Uszkodził kładkę nad K30

Huk był tak duży, że dzieci uciekły z placu zabaw na terenie pobliskiej szkoły – mówi świadek zdarzenia. Około godziny 18. kierowca ciężarówki, którą była przewożona koparka uszkodził kładkę nad drogą K30 w Lubaniu.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia

Nekrolog

 • Ryszard Szot

  żył 71 lat

  Zm. 17.09.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 21.09.2017 o godz. 15:00

  Na Cmentarzu Komunalnym w Świeradowie Zdroju. Msza Św.żałobna odbędzie się o godz 7.00 w Kościele Parafialnym

  Zawiadamia pogrążona w smutku i żałobie Rodzina

  Pogrzeb organizuje firma M.Siergun