Czwartek, 24 sierpnia 2017r.

Imieniny: Jerzego, Bartosza, Haliny

Strona główna / Kultura

Kultura

Koncert

Ela Dębska w Tęczowej

W Restauracji Tęczowa odbył się koncert Eli Dębskiej - aktorki, kompozytorki a przede wszystkim wyjątkowej polskiej piosenkarki.

czytaj więcej

Relacja z koncertu

Stare Dobre Małżeństwo w MDK

W sali widowiskowej lubańskiego MDK w niesamowitej atmosferze, przy komplecie publiczności, a przede wszystkim przy dźwiękach doprawionych poezją, odbył się koncert Starego Dobre Małżeństwa w składzie: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, Bolo Pietraszkiewicz – gitary i Roman Ziobro – gitara basowa, kontrabas.

czytaj więcej

Zaproszenie na przedstawienie dla dzieci

"Jaś i Małgosia"

Ośrodek Wsparcia dziennego zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pt. "Jaś i Małgosia" organizowane w ramach inicjatyw lokalnych. 

czytaj więcej

Informacja otrzymana na kontakt

Taneczna wywiadówka

W środę w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza odbyła się „Taneczna Wywiadówka” klubu tańca towarzyskiego Ametyst.

czytaj więcej

Wasze propozycje!

Kto na Lawie?

W czerwcu jak co roku czekają nas dni naszego miasta. Nie jest jeszcze za późno, aby zasugerować włodarzom kogo na tej imprezie chcielibyśmy zobaczyć.

czytaj więcej

Pierwszy Przegląd Zespołów Muzycznych

Miało być super, wyszło jak zwykle (Foto)

Wczoraj w Lubańskim MDK odbył się Pierwszy Przegląd Zespołów Muzycznych „Jak co Rock`u”. Biorąc pod uwagę poziom prezentujących się zespołów było to bardzo ciekawe wydarzenie. Jednak jak to w Lubaniu już bywało na salę koncertową pofatygowało się zaledwie kilkanaście osób, które nie były związane z występującymi na scenie. 

czytaj więcej

Pierwszy Przegląd Zespołów Muzycznych

"Jak co Rock`u"

Już w najbliższą niedzielę 2 lutego o godz.14:00 w sali widowiskowej MDK w Lubaniu rozpocznie się I Przegląd Zespołów Muzycznych "Jak Co Rock`u".

czytaj więcej

Zapraszamy

Spotkanie z Kazimierzem Kiljanem

W imieniu Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu zapraszamy mieszkańców Lubania i okolic na Spotkanie Autorskie z Kazimierzem Kiljanem poświęcone m.in. promocji powieści "W galerii uczuć".

czytaj więcej

Good Luck and Good Fuck

Lubański film w MDK

Już w najbliższą niedzielę w lubańskim MDK będzie można zobaczyć rodzimą produkcję filmową pt. „Good Luck and Good Fuck”.

czytaj więcej

MDK w Lubaniu zaprasza na spektakl:

„Skonan i Przeterminator”

Jest to historia dwóch mężczyzn spotykających się przed salą sądową, czekających na swoje sprawy rozwodowe. Mają dużo przemyśleń na życiowe tematy. Do czego to doprowadza. Sprawdźcie Państwo sami!

czytaj więcej

Noworoczny Koncert Operowy

MDK na YouTube

Ruszył kanał Miejskiego Domu Kultury w serwisie YouTube. Będziemy mogli śledzić tam zapowiedzi i relacje z najciekawszych wydarzeń organizowanych przez tę jednostkę. Prezentujemy pierwsze umieszczone wideo, na którym zobaczyć możemy jak wyglądał Noworoczny Koncert Operowy.

czytaj więcej

MDK zaprasza...

WOŚP w Lubaniu!

W zbliżający się weekend, już po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Orkiestra zagra także w Lubaniu.

czytaj więcej

Zebrano ponad 5,5 tyś

Zagrali dla Kamila Nowosielskiego

W niedzielę, 05.01.2014 r. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jakuba w Lubaniu odbył się koncert charytatywny na rzecz Kamila Nowosielskiego - mieszkańca Lubania chorego na nowotwór mózgu. Honorowy patronat nad koncertem objął Komendant Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu – płk SG Artur Wąsowski oraz Burmistrz Lubania – Arkadiusz Słowiński.

czytaj więcej

Nasz patronat

"Jak co Rock'u"

Miejski Dom Kultury w Lubaniu ma przyjemność zaprosić zespoły muzyczne (wokalne i wokalno-instrumentalne) do udziału w I Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Jak co Rock’u” oraz towarzyszących mu warsztatach muzycznych dla wokalistów i instrumentalistów.

czytaj więcej

Pomagamy Kamilowi

Koncert dla Kamila

Zapraszamy serdecznie na koncert charytatywny dla Kamila, który odbędzie się 5 stycznia o godzinie 13:30 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Jakuba Apostoła (Osiedle Piastów) w Lubaniu.

czytaj więcej

Co stworzyli uczestnicy pracowni plastycznej?

Wernisaż w MDK

W środę, 18 grudnia, w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu została oficjalnie otworzona wystawa prac stworzonych przez uczestników pracowni plastycznej przy tej jednostce. Tłumnie przybyli artyści, znajomi i rodzina oraz koneserzy sztuki.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |  Następna Ostatnia