Czwartek, 17 sierpnia 2017r.

Imieniny: Zanny, Mirona, Jacka

Strona główna / Kultura

Kultura

MDK zaprasza

Zwariowany Komisariat

Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na spektakl „Zwariowany Komisariat”. Zobaczyć go będzie można 12 października o godzinie 19.00. Wiemy już kto z obsady przyjedzie do naszego miasta.

czytaj więcej

Lubań w skrócie

Witamy na eLuban.pl

Serdecznie witamy i z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji nowy portal informacyjny eLuban.pl. Mimo, że zaczynamy w piątek trzynastego, jesteśmy przekonani o powodzeniu naszego najnowszego projektu. Niejednokrotnie "13" była sprzyjającą nam liczbą - więc zaczynamy.

czytaj więcej

Premiera razy dwa

,,Good Luck and Good Fuck"

 Już w  sobotę, 14.09.2013r. o godzinie 18:30, w lubańskim kinie „Wawel”, odbędzie się premiera filmu ,, Good Luck and Good Fuck".  eLubań jest patronem medialnym wydarzenia.

czytaj więcej

Kolejna akcja charytatywna

"Dożynki z sercem" dla Kamila

W najbliższą niedzielę w Uniegoszczy odbędą się dożynki wiejsko-miejskie. Będziemy świętować i cieszyć się z plonów, ale to przede wszystkim impreza z sercem, z której cały dochód przeznaczony będzie dla Kamila Nowosielskiego.

czytaj więcej

Drugi seans wyprzedany

Good Luck and Good Fuck

Już w  sobotę, 14.09.2013r. o godzinie 18:30, w lubańskim kinie „Wawel”, odbędzie się premiera filmu ,, Good Luck and Good Fuck".  eLubań jest portalem, który ma wyłączność na informowanie was o szczegółach tego wydarzenia.

czytaj więcej

Nieudana fuzja

Lubańskie Centrum Kultury. Co dalej?

Na początku tego roku Urząd Miasta Lubań  przedstawił projekt, który miał zrewolucjonizować dotychczasową działalność instytucji kulturalnych w naszym mieście. Planowano stworzyć jedną  placówkę o nazwie  Lubańskie Centrum Kultury, która miała połączyć: Miejski Dom Kultury, Muzeum Regionalne oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną. Co jednak dalej z projektem, który już teraz powinien wchodzić w życie?

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21