Poniedziałek, 22 stycznia 2018r.

Imieniny: Anastazego, Wincentego

Strona główna / Kultura

Kultura

Led Zeppelin - "Celebration Day"

Dyskusyjny Klub Muzyczny

DKM to stała propozycja Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. Na następnym spotkaniu zobaczyć będzie można koncert legendarnej grupy Led Zeppelin.

czytaj więcej

Koncert w hołdzie Annie German

Z Uzbekistanu do Lubania

Dziś w lubańskim kościele pw. Świętej Jadwigi Śląskiej miał miejsce nietypowy jak na świątynię koncert.

czytaj więcej

PRO MUSICA SACRA

Festiwal Muzyki Sakralnej

Starosta Lubański Walery Czarnecki zaprasza na wrześniowe koncerty w ramach Festiwalu Muzyki Sakralnej ,,PRO MUSICA SACRA". Już 20 września w Kościele ewangelickim w Lubaniu solowy recital Tomasza Głuchowskiego. 

czytaj więcej

Testament Eleonory

Relacja z premiery

Tylko na naszym portalu możecie przeczytać i zobaczyć jak wyglądała szumnie zapowiadana premiera debiutanckiej  książki Artura Daniela Grabowskiego ,,Testament Eleonory".

czytaj więcej

W hołdzie Annie German

Muzycy z Uzbekistanu w lubańskim kościele

W najbliższy poniedziałek, 16 września, w kościele pw. Świętej Jadwigi Śląskiej w Lubaniu po mszy św. o godzinie 18 posłuchać będzie można koncertu grupy „Jurgania” z Uzbekistanu poświęconemu  twórczości Anny German.

czytaj więcej

MDK zaprasza

Zwariowany Komisariat

Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na spektakl „Zwariowany Komisariat”. Zobaczyć go będzie można 12 października o godzinie 19.00. Wiemy już kto z obsady przyjedzie do naszego miasta.

czytaj więcej

Lubań w skrócie

Witamy na eLuban.pl

Serdecznie witamy i z przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji nowy portal informacyjny eLuban.pl. Mimo, że zaczynamy w piątek trzynastego, jesteśmy przekonani o powodzeniu naszego najnowszego projektu. Niejednokrotnie "13" była sprzyjającą nam liczbą - więc zaczynamy.

czytaj więcej

Premiera razy dwa

,,Good Luck and Good Fuck"

 Już w  sobotę, 14.09.2013r. o godzinie 18:30, w lubańskim kinie „Wawel”, odbędzie się premiera filmu ,, Good Luck and Good Fuck".  eLubań jest patronem medialnym wydarzenia.

czytaj więcej

Kolejna akcja charytatywna

"Dożynki z sercem" dla Kamila

W najbliższą niedzielę w Uniegoszczy odbędą się dożynki wiejsko-miejskie. Będziemy świętować i cieszyć się z plonów, ale to przede wszystkim impreza z sercem, z której cały dochód przeznaczony będzie dla Kamila Nowosielskiego.

czytaj więcej

Drugi seans wyprzedany

Good Luck and Good Fuck

Już w  sobotę, 14.09.2013r. o godzinie 18:30, w lubańskim kinie „Wawel”, odbędzie się premiera filmu ,, Good Luck and Good Fuck".  eLubań jest portalem, który ma wyłączność na informowanie was o szczegółach tego wydarzenia.

czytaj więcej

Nieudana fuzja

Lubańskie Centrum Kultury. Co dalej?

Na początku tego roku Urząd Miasta Lubań  przedstawił projekt, który miał zrewolucjonizować dotychczasową działalność instytucji kulturalnych w naszym mieście. Planowano stworzyć jedną  placówkę o nazwie  Lubańskie Centrum Kultury, która miała połączyć: Miejski Dom Kultury, Muzeum Regionalne oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną. Co jednak dalej z projektem, który już teraz powinien wchodzić w życie?

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22