Niedziela, 23 kwietnia 2017r.

Imieniny: Jerzego, Wojciecha

Strona główna / Kultura / Już w sobotę MAREK PIEKARCZYK akustycznie

KONKURS - do zgarnięcia wejściówki!

Już w sobotę MAREK PIEKARCZYK akustycznie

Foto: Organizator

Zapraszamy na pierwszą wiosenna propozycję koncertową Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu MAREK PIEKARCZYK - akustycznie. Sprzedaż biletów przed jutrzejszym koncertem rozpoczyna się o godzinie 16.

Tego artysty nie trzeba przedstawiać. Śpiewa, pisze teksty, komponuje muzykę. Wraz z zespołem TSA zagrał ok. 2000 koncertów w Polsce, USA, Kanadzie, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Austrii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech. Współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie zagrał rolę Jezusa w rock-operze „Jesus Christ Superstar". Spektakl został przyjęty entuzjastycznie przez krytykę i widownię nie tylko w Polsce, ale również w USA, Kanadzie, Finlandii i Rosji. Na scenie poza liderem TSA pojawią się również Tadeusz Apryjas (gitara, voc.), Grzegorz Kapcia (gitara, voc. drumla, harmonica) i Jacek Borowiecki (instrumenty perkusyjne). Tworzą oni zespół „JaTaGrze” i wszyscy, tak jak i Marek Piekarczyk, mieszkają w Bochni.

Szczegóły dotyczące koncertu na plakacie.

Konkurs akończony! Wszystkie wejściówki rozdane!

Do rozdania mieliśmy pięć wejściówek na sobotni koncert Marka Piekarczyka, który odbędzie się w MDK w Lubaniu. Zasady konkursu były proste, o pełnej godzinie wystarczyło wysłać maila na adres kontakt@eluban.pl z tytułem – Konkurs. Co godzinę wejściówkę otrzymywała osoba, której mail przyszedł najbliżej pełnej godziny. Z zwycięzcami skontaktujemy się mailowo i poinformujemy jak odebrać wejściówkę.

Dziękujemy za udział w konkursie!

Autor: red.
comments powered by Disqus