Niedziela, 22 stycznia 2017r.

Imieniny: Anastazego, Wincentego

Strona główna / Leśna

Leśna

Radni podjęli decyzję

Koniec ze Strażą Miejską w Leśnej

W trakcie ubiegłotygodniowej sesji rady miasta w Leśnej zdecydowano o likwidacji tamtejszej Straży Miejskiej. Jakie były przyczyny tej decyzji? Zdania są podzielone.

czytaj więcej

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Uczniowie ze Smolnika w finale rozgrywek

W dniach 30-02 maja 2014r. w Warszawie największe młode talenty z całej Polski zagrały w XIV edycji konkursu "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Najlepsze dziecięce drużyny z kraju  rywalizowały o tytuł mistrzów Polski w kategorii U-12 oraz słynny już Puchar Tymbarku. Tegoroczną XIV edycję Turnieju swoim patronatem honorowym objęła Pierwsza Dama RP Pani Anna Komorowska.

czytaj więcej

Grand Prix Polski

Łapali na muchę

W dniu 04 maja 2014 r. na rzece Kwisa w Leśnej oraz zbiorniku leśniańskim zostały rozegrane zawody z cyklu „I Edycji Mistrzostw Dolnego Śląska”, które były eliminacjami do Grand Prix Polski w dyscyplinie muchowej. Organizatorem zawodów był Okręgowy Kapitanat Sportowy działający przy Okręgu PZW w Jeleniej Górze. Zawody zostały objęte patronatem Burmistrza Leśnej. 

czytaj więcej

Leśna

Puchar Polski w kajak-polo

Leśniański klub kajakowy zaprasza 10 i 11 maja na międzynarodowy turniej w kajak polo. Jest to niezwykle widowiskowa dyscyplina, w której gracze pływają na krótkich kajakach starając się umieścić piłkę w bramce przeciwnika. Turniej odbedzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Leśna i będzie to zarazem VI Międzynarodowy Turniej o Puchar Kwisy jak i I edycja Pucharu Polski 2014.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Nekrolog

 • Genowefa Wróbel

  żyła 84 lat

  Zm. 20.01.2017 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 23.01.2017 o godz. 13:00

  Na Cmentarzu komunalnym w Świeradowie Zdroju

  O czym zawiadamia pogrążona w żałobie Rodzina

  Pogrzeb organizuje firma M.Siergun