Wtorek, 17 stycznia 2017r.

Imieniny: Antoniego, Rościsława, Jana

Strona główna / Miasto

Miasto

Super abonament!

Ufaj, ale sprawdzaj

Urząd Komunikacji Elektronicznej we współpracy z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Lubaniu oraz Łużyckim Centrum Rozwoju zaprasza na SEMINARIUM EDUKACYJNE organizowane w ramach kampanii informacyjnej „Ufaj, ale sprawdzaj”skierowanej do konsumentów 50+.

czytaj więcej

Łużyckie Centrum Rozwoju

Spin doktorzy Lubania?

ŁCR to dla wielu lubanian  bardzo enigmatyczny skrót. Większość mieszkańców ma problem nawet z jego rozwinięciem. Postanowiliśmy sprawdzić czym zajmuje się ta instytucja.

czytaj więcej

Oddali hołd...

74 rocznica napaści Sowietów na Polskę i Dzień Sybiraka

17 września 1939 roku Związek Radziecki zaatakował Polskę. Od 2004 roku, rocznica agresji ZSRR na Polskę obchodzona jest jako Światowy Dzień Sybiraka. Także w naszym mieście w dniu dzisiejszym miały miejsce uroczystości upamiętniające wszystkie ofiary zsyłek.

czytaj więcej

Życie na kredyt

Matematyka jest tu jasna 2+2=4

Tak mniej więcej w środku tegorocznych upalnych wakacji miał miejsce fakt, który jakoś umknął uwadze tutejszej opinii publicznej, tymczasem może on znacząco determinować lubańską rzeczywistość na długie lata.

czytaj więcej

Udany start

Wyrównaliśmy rekord!

Wczoraj na oficjalnej stronie miasta Lubań, pojawiało się podsumowanie roku istnienia tego przekaźnika informacji na Facebook’u (link). Przez cały okres funkcjonowania miastu udało się uzbierać ponad 270 ”lubiących to”. Nasze gratulacje.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36