Środa, 21 lutego 2018r.

Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta

Ostatnio dodane

mieszkanie okazja

na sprzedaz mieszkanie wlasnosciowe w Lubaniu *ksieginki* 65m piwnica komorka miejsce na auto mieszkanie nie jest zniszczone ogrzewanie wspolne niski koszt. cena atrakcyjna. Wiecej informacji pod nr tel

Kontakt: 731025456

Praca na produkcji w Czechach

Lokalizacja: Uherske Hradiste (80 km od Brna), Kurim (15 km od Brna), Bzenec (80 km od Brna) – praca przy montażu podzespołów elektrycznych; – praca przy montażu podzespołów elektronicznych (kondensatory, rezystory, łączniki); Zarobki: od 15 PLN/godzina netto Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00. Dodatki zmianowe, dodatki za obecność w pracy, urlop (20 dni), możliwość pracy w nadgodzinach. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy. Umowa o pracę (wstępnie na okres próbny) z możliwością przedłużenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: [email protected] w tytule: Pracownik produkcji-Czechy

Kontakt: 733350114

Przewodnik - Rzym

Licencjonowany lokalny przewodnik po Wiecznym Miescie oraz historyk sztuki - Barbara M. Odrobny - zaprasza turystow prywatnych do wspolnego zwiedzania Rzymu i jego okolic, natomiast organizatorow wyjazdow grupowych zacheca do wspolpracy (https.//przewodnikporzymie.eu).

Kontakt: [email protected]

Nowa drukarka hp deskjet 2130

Sprzedam Drukarkę Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet 2130. Kopia/skanowanie/drukowanie. Gotowa do pracy zaraz po rozpakowniu. Nowa, nie otwierana, jako dodatek do laptopa kupionego w Media Expert. Ponad 23 miesiące gwarancji. Jest mi nie potrzebna,ponieważ posiadam inną. 100 zł, wysyłka gratis przy przelewie na konto. Nr konta podam po zakupie towaru. Przy odbiorze osobistym cena 80 zł.

Kontakt: 698663151

Zatrudnimy mechanika

Firma Imakon Sp. z o.o., firma produkcyjna w Lubaniu (kapitał zagraniczny- Imeco Gruppe) pilnie poszukuje pracownika do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko: MECHANIK Poszukiwany kandydat powinien spełniać następujące kryteria: Opis stanowiska: • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń linii produkcyjnych • diagnozowanie występujących usterek i awarii • wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych • optymalizacja procesów produkcyjnych Wymagania: • udokumentowane doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu przy naprawie maszyn produkcyjnych jako mechanik, główny mechanik • praktyczna umiejętność diagnozowania i usuwania występujących usterek i awarii • predyspozycje do pracy na stanowiskach technicznych • zdolności manualne • zaangażowanie • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej Mile widziane (niekonieczne): • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne, szczególnie w kierunku budowy maszyn • znajomość maszyn szwalniczych • prawo jazdy kategorii B • dodatkowe uprawnienia (spawanie, obsługa sprężarek, inne) • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Oferujemy: • umowę o pracę • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania • możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach technicznych w kraju i zagranicą • możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych • pracę na trzy zmiany Oferty (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy kierować na e-mail: [email protected], numer kontaktowy: 601462272. Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 8836).

Kontakt: 601462272

KUPIE DOKUMENTY,ZDJECIA,LEGITYMACJE STARE WOJSKOWE

kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty wojskowe, zdjęcia, widokówki, obrazki,obrazy,mundury,szable,bagnety,kordziki,odznaki,odznaczenia,medale,ordery za ciekawe dobrze zapłacę telefon 694972047

Kontakt: 694972047

wynajmę kawalerkę w centrum lubania

Wynajmę kawalerkę w centrum lubania gotową do zamieszkania od 1-go kwietnia 2018 roku. Kawalerka umeblowana, pokój, kuchnia oraz łazienka z wc. Mieszkanie znajduję się na II piętrze, 100m do centrum. Cena wraz z czynszem 950 zł. Ogrzewanie miejskie.

Kontakt: 517357575

Opieka Seniora Niemcy

Firma zatrudni opiekunki osób starszych, praca na terenie Niemiec, zarobki od 1200 € netto/miesiąc, legalne zatrudnienie. Wyjazdy 6-8 tygodni, opłacony przejazd., stałe i nowe zlecenia. Tel: 733505512 lub 733611512

Kontakt: 733505512/733611512

Asystent/ka ds. administracyjnych

Opis stanowiska pracy: - Prowadzenie czynności administracyjnych jak archiwizacja, odbieranie telefonów, prowadzenie notatek, przechowywanie/ organizowanie / zarządzanie plikami, umowy z dostawcami - Zamawianie taksówek, kurierów, hoteli, itp - Tworzenie arkuszy kosztowych, wystawianie faktur (podstawowa księgowość) - Monitorowanie zaopatrzenia biura w artykuły stacjonarne i zamawianie materiałów biurowych - Powitanie i obsługa klientów odwiedzających biuro - Prowadzenie ewidencji danych komputerowych i ręcznych - Dostarczanie informacji dla wewnętrznych pracowników i interesantów z zewnątrz - Przekazywanie „delikatnych” informacji w sposób poufny - Przyjmowanie, sortowanie i dystrybucja przesyłek listowych - Odbieranie połączeń telefonicznych i przekazywanie ich do odpowiednich osób - Koordynowanie napraw sprzętu biurowego - Zapewnienie wsparcia biurowego dla Zarządu - Planowanie wydarzeń, ustalanie harmonogramu - Analiza cen sprzedawców - Współpraca z władzami lokalnymi i kontrahentami Wymagane kluczowe umiejętności: - Znajomość procedur administracyjnych - Radzenie sobie z wieloma zadaniami na raz, umiejętność nadawania priorytetów sprawom - Dobra umiejętność obsługi komputera w tym Microsoft Word, Excel i Outlook - Dobre umiejętności pisania na klawiaturze - Dobra znajomość języka angielskiego w tym pisowni i gramatyki - Dbałość o szczegóły i wysoki poziom dokładności Dodatkowe umiejętności personalne: - Zdolność do wielozadaniowości - dobre umiejętności obsługi telefonicznej - Umiejętność pracy w zespole - Wysoki poziom dyskrecji - Cierpliwość - Przyjazna, miła, pomocna osobowość Szkolenie: Przeprowadzone podczas pracy CV prosimy wysyłać w języku angielskim na adres: [email protected]

Extra pożyczka !!!

Potrzebujesz finansowej pomocy ? Chętnie pomożemy mamy duży wybór pożyczek bankowych i pozabankowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Długi okres kredytowania, nie pobieramy opłat, wysoka przyznawalność, wysoka kwota do 500 000 zł. Tel: 731-377-456

Kontakt: 731377456

Kompresory do wydmuchu materiałów sypkich

Firma DTR Compressor oficjalnu dystrybutor kompresorów BERICO oferuje sprzedaż montaż i naprawę kompresorów do wydmuchu, w ofercie Betico GHH Drum Siloking CVS Blackmer Mouwex Hori , Bratsch holmes. Serwis i montaz na terenie Europy. Kontakt: www.dtr-compressor.pl

Kontakt: 698647289

Najtansze pozyczki do 25 000 zl

Najtańsze pożyczki od 100 zł do 25 000 zł na okres od jednego dnia do 12 miesięcy. Darmowe pożyczki dla nowych klientów. Pozabankowo. On-Line. Więcej informacji na stronie: www.pozyczaj-tanio.pl

Kontakt: www.pozyczaj-tanio.pl

Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowaną we wsi Wesołówka o pow. 4000 m^2

Kontakt: 607505066

Kierowca - prawo jazdy kat. C

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy w Proszówce koło Gryfowa Śląskiego zatrudnią kierowców z kategorią C. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod podanym numerem telefonu w celu poznania szczegółów oferty.

Kontakt: 661080001

Remont mieszkań

Świadczę usługi w zakresie: -malowanie i tapetowanie ścian -gładzie -panele i wykładziny podłogowe -zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych -glazura ścienna i podłogowa (do wymiaru 30x30) -montaż mebli -proste instalacje elektryczne -drobne naprawy w domu i ogrodzie Wysoka jakość wykonania i estetyka. Kontakt: 697260275

Kontakt: 697260275

Pierwsza Poprzednia  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Następna Ostatnia