Środa, 21 lutego 2018r.

Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta

Praca

Murarz

Zatrudnię murarza.Praca na terenie powiatu lubańskiego i zgorzeleckiego.

Kontakt: 691408262

Operator montażu Wykroty

HR Work Polska - Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 12274) poszukuje dla swojego Klienta branża motoryzacyjna, pracowników na stanowisko: OPERATOR MONTAŻU Praca na podstawie umowy o pracę tymczasową. Miejsce wykonania pracy: Strefa Ekonomiczna-Wykroty. Data rozpoczęcia pracy: od zaraz. Wymagania: - wysoki poziom zaangażowania podczas wykonywania swoich obowiązków, - sumienność i dokładność, - dobra organizacja pracy, - umiejętność pracy w zespole, - zdolności manualne, - praca w systemie dwuzmianowym. Zakres obowiązków: - montaż manualny siedzeń samochodowych, - zapewnienie ciągłości produkcji, - dbałość o utrzymanie maksymalnej jakości wykonywanej pracy, -ścisłe przestrzeganie wszystkich standardów, które istnieją w firmie, - dbanie o narzędzie i urządzenia. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie , - długotrwałą współpracę, - miłą atmosferę w pracy, - szkolenia pozwalające niedoświadczonym osobom wykonywać tez zawód. Kontakt telefoniczny: 788-938-328 lub e-mail: [email protected] Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę HR WORK POLSKA Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Kontakt: Koordynator 788-938-328

Praca na szwalni dla Pań od zaraz!

HR Work Polska - Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 12274) poszukuje dla swojego Klienta branża motoryzacyjna, pracowników na stanowisko: OPERATOR SZWALNII NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. Praca na podstawie umowy o pracę tymczasową. Miejsce wykonania pracy: Strefa Ekonomiczna-Wykroty. Data rozpoczęcia pracy: od zaraz. Wymagania: - wysoki poziom zaangażowania podczas wykonywania swoich obowiązków, - sumienność i dokładność, - dobra organizacja pracy, - dobry wzrok, - umiejętność pracy w zespole, - zdolności manualne, - praca w systemie dwuzmianowym. Zakres obowiązków: - obsługa maszyny do szycia, - zapewnienie ciągłości produkcji, - dbałość o utrzymanie maksymalnej jakości wykonywanej pracy, -ścisłe przestrzeganie wszystkich standardów, które istnieją w firmie, - dbanie o narzędzie i urządzenia. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie , - długotrwałą współpracę, - miłą atmosferę w pracy, - szkolenia pozwalające niedoświadczonym osobom wykonywać tez zawód. Kontakt telefoniczny: 788-938-328 lub e-mail: [email protected] Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę HR WORK POLSKA Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Kontakt: Koordynator 788-938-328

Praca w firmie RENA POLSKA SP Z O.O.

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: - MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - MAGAZYNIER - TOKARZ - SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - ASYSTENT/-KA DZIAŁU PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - ASYSTENT/-KA DZIAŁU KONSTRUKCYJNEGO - KONSTRUKTOR Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas swoje CV na adres: [email protected]

Kontakt: 75 6493-104

Kontroler Jakości- Niemcy

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Rosji oraz Portugalii. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości Miejsce pracy: południe i zachód Niemiec Obowiązki: • Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją • Przepakowywanie i oznaczanie komponentów • Raportowanie wyników kontroli Wymagania: • Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym lub podstawowym • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą) • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę • Dobry wzrok i zdolności manualne Oferujemy: • Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy • Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące • Wsparcie koordynatora/biura na projekcie • Opiekę medyczną na terenie Niemiec • Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems S.A. i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] lub aplikowanie poprzez: de.exactsystems-elearning.com Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)". Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt: +48 725 260 473

Opieka Seniora Niemcy

Zatrudnimy opiekunkę z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na wyjazd 21.02. Do opieki p. Helga , 81 lat. Porusza się o rolatorze i lasce. Spokojna i miła. Wynagrodzenie 1200 € netto/miesiąc, opłacony przejazd, karta Ekuz. Tel. 733505512 lub 733611512

Kontakt: 733505512/733611512

prace domowe

chetnie pomoge samotnej kobiecie, osobie starszej lub poprostu potrzebujacej pomocy w najroniejszych pracach domowych remontowych naprawach itp. NIEDROGO!!

Kontakt: [email protected]

Konsultantka - dodatkowa praca.

Zostań Konsultantką/ Konsultantem już dziś. Program z prezentami na start dla każdego. Rabaty nawet do 35% i więcej. Branża kosmetyczna. Możliwość rozwoju i awansu. Zapraszam do kontaktu. Agata

Kontakt: 503364647

Oferta pracy

ŁUŻYCKI BANK SPÓŁDZIELCZY W LUBANIU poszukuje osób na stanowisko: OPIEKUN KLIENTA Miejsce pracy: Siekierczyn Oddział Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu Zakres głównych obowiązków: - sprawną i rzetelną obsługę operacji transakcji gotówkowych i bezgotówkowych w oddziale; - aktywizacja sprzedaży produktów bankowych oraz optymalne wykorzystywanie potencjału Klientów na swoim rynku; - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami; - realizowanie wyznaczonych zadań sprzedażowych zgodnie z założonymi celami ŁBS; - kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku. Wymagania: - minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; - umiejętność obsługi kasowej oraz kurs kasjera złotowo – walutowego; - wykształcenie minimum średnie (lub w trakcie studiów) - dobra znajomość produktów bankowych dla Klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego; - gotowość do pracy z planami sprzedażowymi; - umiejętności : prowadzenia negocjacji z klientem, dobrej organizacji pracy oraz samodyscypliny w działaniu, pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista; - odporność na stres; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office; - mile widziane prawo jazdy kat. B; Oferujemy: Naszym Pracownikom zapewniamy ciekawą pracę w stale rozwijającym się banku, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń, wynagrodzenie adekwatne do poziomu realizacji zadań. Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy składać w Oddziale Banku w Siekierczynie, 59-818 Siekierczyn 267A lub przesyłać na adres email: [email protected], z dopiskiem w tytule „OPIEKUN KLIENTA”, w terminie do 09-03-2018 r. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu. Dokumenty zawarte w nadesłanych ofertach nie będą zwracane." Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kontakt: 75 72 27 500

Praca bez wpłat wstępnych!

Wstęp do programu jest bezpłatny. Nie ma żadnych miesięcznych abonamentów. Nie ma żadnych zobowiązań nakazujących. To nie jest piramida finansowa. Pracujesz przy swoim ulubionym komputerze. Praca przez internet - dobrze płatna, ponieważ firma współpracuje z bankami, które są przecież wypłacalne. Nie ma konieczności osobistego kontaktu z klientem. Napisz do mnie na [email protected], po więcej info oraz dalsze instrukcje. W temacie wpisz: Partner.

Kontakt: [email protected], tel.601487176

Elektryk

Jeżeli posiadasz kwalifikacje i doświadczenie w obszarze elektryki. Jesteś chętny do zdobywania doświadczenia na międzynarodowym rynku pracy. Mówisz po angielsku, niemiecku lub niderlandzku(holendersku). Posiadasz własną działalność gospodarczą. A przede wszystkim jesteś zdeterminowany i gotowy do podejmowania nowych wyzwań Skontaktuj się z nami. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko ELEKTRYKA do pracy na terenie Belgi. Obowiązki: - wykonywanie i montaż pełnej instalacji elektrycznej (układanie kabli, montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia) na obiektach przemysłowych i mieszkalnych, Wymagania: - doświadczenie w pracy jako elektryk, - umiejętność czytania schematów, - znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego (holenderskiego), - prawo jazdy kategorii B, - dyspozycyjność, możliwość szybkiego wyjazdu. - własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - współprace z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego - możliwość zakwaterowania - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem Kontakt: Więcej informacji, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.30, pod numerem telefonu: 75 644 20 73 lub 501 9351 59 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Kontakt: 501935159

Praca - ELEKTROMECHANIK - UTRZYMANIE RUCHU

Firma LOVINK POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Wykrotach, przy ul. Wyzwolenia 37, zatrudni pracownika – ELEKTROMECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU. OBOWIĄZKI: - nadzorowanie sprawności technicznej maszyn - realizacja planu przeglądów i konserwacji - usuwanie bieżących awarii i usterek - modernizacja i instalacja maszyn produkcyjnych WYMAGANIA: - wykształcenie kierunkowe (elektryczne, elektromechaniczne) - uprawnienia elektryczne powyżej 1KV - doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku MILE WIDZIANE - uprawnienia PLC (sterowniki Siemens S-5; S-7; S-1200) - mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego OFERUJEMY: - umowę o pracę na cały etat - atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednia dla stanowiska i posiadanych kwalifikacji - możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia - ubezpieczenie grupowe - ciekawy pakiet socjalny - częściowy zwrot kosztów dojazdu - pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres mailowy [email protected] lub osobiście do siedziby firmy w Wykrotach przy ul. Wyzwolenia 37.

Kontakt: [email protected]

Opieka Seniora Niemcy

Firma zatrudni opiekunki/ opiekunów osób starszych. Oferujemy zatrudnienie, ubezpieczenie, opłacony przejazd, zarobki od 1200 € netto/miesiąc, premie świąteczne . Tel. 7333505512 lub 733611512

Kontakt: 733505512/733611512

Przyjme zlecenie

Witam,w związku z tym,że zbliżają się kolejne wystawki w mieście Lubań chętnie przyjmę zlecenie na uporządkowanie komórki,strychu,piwnicy itp,nie jestem drogi:)wystawka zaczyna się od 5 marca etapami więc proszę o wgląd na daty kiedy poszczególne tereny będą obsługiwane,chętnych zapraszam do kontaktu,z góry bardzo dziękuję,Bartłomiej

Kontakt: 518513683

Murarz

Poszukujemy do pracy na budowie w Niemczech 2-4 osobowej brygady murarzy z doświadczeniem, którzy stanowią zgrany zespół. Mile widziane umiejętności posługiwania się mini dźwigiem. Zapewniamy ciągłość zleceń i terminowe płatności. W brygadzie musi być 1 osoba, która zna język niemiecki. Wymagane jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej. Telefon:+48 75 7716 034 +48 75 7719 765 E-mail: [email protected]

Kontakt: +48 75 7716 034

 | 1 | 2 | 3 |  Następna Ostatnia