Sobota, 24 lutego 2018r.

Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza

Towarzyskie

Praca dla Pań w Warszawie

Współpraca ze mną poza WYSOKIMI zarobkami pozwoli Ci normalnie żyć, uczyć się, nie odmawiać sobie przyjemności i nie martwić się o jutro. Nie stosuję żadnych kar finansowych ani szantaży, a takie historie znam ze słyszenia od współpracujących ze mną dziewczyn, które w poprzednich miejscach pracy miały niemiłą przyjemność mieć do czynienia z takimi sytuacjami. Rzetelność i uczciwe podejście jest dla mnie kluczowe jeśli chcesz zarabiać przez dłuższy czas. Nie myślę szablonowo dlatego jestem w stanie zapewnić wysokie zarobki jeśli tylko weźmiesz na poważnie moje rady i wskazówki. Nie szukam dziewczyn potrzebujących jednorazowego zastrzyku gotówki, ale takich nastawionych na systematyczną współpracę przez tydzień/dwa w miesiącu. Sensowna i owocna współpraca to taka na dłuższy czas, choć zrezygnować możesz w każdej chwili. Najważniejsze kwestie pozwalające osiągnąć możliwie najwyższe zarobki to wygląd oraz serwis. Choć nie musisz wyglądać jak top modelka ani uprawiać seksu jak gwiazda filmów porno to jest „to” mile widziane. Im lepiej wyglądasz tym lepiej zarabiasz, im lepszą masz ofertę tym więcej klientów co przekłada się na Twoje zarobki, ale najważniejsze byś lubiła seks, była otwarta na nowe znajomości oraz nie bała się zmian. Zapraszam młode (18-30 lat), sympatyczne dziewczyny chcące pracować w przyjaznej atmosferze, normalnych warunkach oraz czerpać z tego wymierne korzyści.

Kontakt: 793588324

Poznajmy sie

Poznam Paniom ja 58 w podobnym wieku

Kontakt: [email protected]

Szukam przyjaciolki ja 35

Szukam przyjaźni

Kontakt: 781 603 716

Fiku miku

Szukam pani do sportów seksualnych bez zobowiązań. Po prostu prostu.

Kontakt: [email protected]

Dotyk - to nie jest seks oferta

Poznam dziewczynę, pania, której brakuje drugiej osoby w te krótkie i chłodne zimowe dni. Jestem spokojnym 43 - letnim wysokim mężczyzną i szukam osoby, która lubi dotyk, bliskość oraz różnego rodzaju masaże. Lubię być masowany oraz robić masaże.

Kontakt: [email protected]

Romans

Witam. Jestem żonaty, pozna dojrzałą kobietą z Lubania lub okolic. Mam 41lat jestem zmotoryzowany.

Kontakt: [email protected]

Romans...

Jeśli chciałbyś w swoim życiu , oderwać się od codzienności ..Chcesz z kimś pogadać ? Pośmiać się , masz chęć popisać .... A jeśli uznasz ze chciałbyś zamienić pisanie w realna znajomość , będzie przyjemnie się spotkać. . Mam 48 lat , w związku. . Ona.. Zgorzelec

Kontakt: [email protected]