Niedziela, 18 lutego 2018r.

Imieniny: Szymona, Konstancji, Flawiana

Strona główna / Oświata / Po Akademii Malucha śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły…

Akademia Malucha

Po Akademii Malucha śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły…

20 czerwca w Akademii Malucha odbyła się wyjątkowa i bardzo wzruszająca uroczystość - pożegnaliśmy naszych najstarszych wychowanków. W tym dniu zakończył się ich pierwszy, ale jakże ważny etap życiowej edukacji.

Grupa Biedronek - jak przystało na prawdziwych Akademików powitała przybyłych gości pocztem sztandarowym oraz hymnem przedszkola. Nie mogło również zabraknąć pokazu tradycyjnego poloneza. Przedszkolaki zaprezentowały krótki występ artystyczny, który był pełen wspomnień i refleksji związanych z życiem przedszkola. Podziękowaniom i gratulacjom nie było końca. Nasi tegoroczni absolwenci spisali się na medal. Są gotowi przekroczyć szkolne progi... :)

Mamy jednak nadzieję, że Biedroneczki nie raz w myślach powrócą do kolorowych przedszkolnych wspomnień, a póki co pozostają nam słowa: "W jednym uścisku złączmy dłonie. Niech wszystkie Panie przyjdą też. I tak się wspólnie pożegnamy, przedszkola nadszedł kres...".

Dyrektor Akademii Malucha życzy wszystkim przyszłym uczniom wielu przyjaciół, cudownej zabawy w odkrywaniu kolejnych "zakamarków wiedzy" i ogromnej radości z bycia uczniem. :)

Autor: Akademia Malucha
comments powered by Disqus