Sobota, 16 grudnia 2017r.

Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji

Strona główna / Sport

Sport

Łużyce Lubań

Łużyce wśród najlepszych w okręgu!

W Jeleniej Gorze odbyły się Mistrzostwa Okręgowego Związku Piłki Nożnej Jelenia Góra w poszczególnych grupach młodzieżowych. Fantastycznie spisali się juniorzy starsi oraz młodzicy lubańskich Łużyc.

czytaj więcej

PGE Turów

Z charakterem i walką po trudnym tygodniu

Po trudnym tygodniu pełnym roszad koszykarze PGE Turowa pokazali w starciu z MKS-em charakter, twardą obronę w trzeciej kwarcie i zawziętość w odrabianiu strat. Zwycięstwo drużyny z Dąbrowy Górniczej przypieczętował celnymi trójkami doskonale znany w Zgorzelcu Jovan Novak.

czytaj więcej

PGE Turów

Zmiana na stanowisku pierwszego trenera

KKS Turów Zgorzelec S.A. informuje, iż z dniem dzisiejszym Mathias Fischer przestał pełnić funkcję trenera PGE Turowa. Obowiązki i rolę pierwszego szkoleniowca zespołu przejął Michael Claxton. 

czytaj więcej

Mistrovství ČR FSKA  v České Lípě

Otwarte Mistrzostwa Czech w Karate - CESKA LIPA 2017

W ostatnią sobote listopada odbyły się Otwarte Mistrzostwa Czech w Karate w Ceskiej Lipie. W zawodach startowało 321 zawodników z 27 klubów, w tym także 18-osobowa reprezentacja KS Samuraj Lubań w składzie - Oliwia Włodarska Donofrio, Oliwia Sławińska, Honorata Adamska, Amelia Gryganiec, Mateusz Karłowski, Filip Pierzak, Mikołaj Jaworski, Wiktor Jaworski, Jakub Przybyłek, Jakub Jaworski, Aleksander Przybysz, Hubert Urbańczyk, Michałem Różycki, Marcel Leśniewski wraz z trenerami Tomaszem Podbuckim, Sławomirem Bartniak i Jackiem Jaworskim.

czytaj więcej

Łużyce Lubań - grupy młodzieżowe

Juniorzy młodsi z awansem!

Świetnie kończy się piłkarska jesień dla grup młodzieżowych Łużyc Lubań. Juniorzy młodsi w meczu barażowym o awans do II ligi wojewódzkiej pokonali Orła Mysłakowice 2:1.

czytaj więcej

Łużyce Lubań - juniorzy młodsi

Baraż o II ligę!

W sobotę 25 listopada br. o godzinie 12:00 w Gryfowie Śląskim dojdzie do barażu pomiędzy zwycięzcami grup w lidze okręgowej juniorów młodszych. Stawką meczu będzie awans do dolnośląskiej II ligi juniorów młodszych. Zagrają o niego Łużyce Lubań i Orzeł Mysłakowice.

czytaj więcej

Orka Lubań

XXVIII Memoriał Marka Petrusewicza

Z 5 medalami wrócili z XXVIII Memoriału Marka Petrusewicza zawodnicy Orki Lubań - 4 medale (2 złote i 2 srebrne) zdobył Radosław Puzio i 1 (brązowy) Aleksandra Przybysz. Pozostali zawodnicy ustanawiając swoje nowe rekordy życiowe, zajmowali wysokie miejsca w klasyfikacji.

czytaj więcej

Łużyce Lubań

Wygrana na koniec jesieni

W meczu kończącym jesienną rywalizację w klasie okręgowej Łużyce Lubań pokonały Granicę Bogatynia 3:1 i po 15. kolejkach zajmują siódme miejsce w tabeli.

czytaj więcej

PGE Turów

Wymiana ciosów dla Polpharmy

Znakomite 4/4 za trzy Stefana Balmazovicia w drugiej kwarcie i 12-punktowa zaliczka nie wystarczyły do pokonania Polpharmy Starogard Gdański. Czarno-zieloni po bardzo wyrównanym starciu ulegli na Kociewiu 80:84.

czytaj więcej

Łużyce Lubań

Komplet seniorów

Przedostatnia kolejka piłkarskiej jesieni była korzystna dla Łużyc Lubań. Wygrała zarówno pierwsza drużyna jak i rezerwy. Te drugie miały furę szczęścia.

czytaj więcej

Łużyce Lubań - grupy młodzieżowe

Doczekali się wygranej!

Występujący w I lidze wojewódzkiej młodzicy Łużyc Lubań do ostatniej kolejki piłkarskiej jesieni musieli czekać na wygraną. Młodzi piłkarze trenera Sławomira Salacha na zakończenie rozgrywek pokonali AP Chojnik Jelenia Góra 4:2.

czytaj więcej

Fotogaleria

Lubańska Gala Samuraja w Karate

W dniu 04.11.2017 r. w Lubaniu odbyła się Lubańska Gala Samuraja w Karate, zorganizowana przez KS Samuraj Lubań przy współpracy Klubu Viktoria Lubań. W zawodach wzięło udział łącznie 47 zawodników z poszczególnych sekcji KS Samuraj Lubań z Pisarzowic, Lubania i Świeradowa-Zdroju wraz ze swoimi rodzicami, najbliższymi i przyjaciółmi.

czytaj więcej

VI KARKONOSKI PUCHAR SPRINTU - Jelenia Góra 2017

20 medali dla Orki

W ostatnią sobotę października zawodnicy Orki Lubań gościli na zawodach w Jeleniej Górze. Zawody zorganizował Klub Sportowy „Just Swim” na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. W imprezie wystąpiło 476 zawodników z 29 klubów!

czytaj więcej

Henryków

Orientowali się w Henrykowie

W Henrykowie Lubańskim z bazą w Schronisku Młodzieżowym "Pod Cisem" odbyły się XIII Ogólnopolskie Zawody w Marszach na Orientację jako VIII edycja Pucharu Dolnego Śląska.

czytaj więcej

Łużyce Lubań - seniorzy

Z BKS bez bramek

W meczu 13. kolejki klasy okręgowej Łużyce Lubań bezbramkowo zremisowały z BKS Bolesławiec. W Pisarzowicach poległy natomiast B-klasowe rezerwy.

czytaj więcej

Łużyce Lubań - grupy młodzieżowe

Juniorzy młodsi mistrzami!

Prowadzeni przez Konrada Murawskiego juniorzy młodsi Łużyc Lubań pokonali na wyjeździe Eskadrę Bolesławiec i zapewnili sobie triumf w grupie II.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia
Uwaga! Oblodzenie- możliwe śliskie drogi. Prośimy zachować ostrożność!