Wtorek, 17 stycznia 2017r.

Imieniny: Antoniego, Rościsława, Jana

Strona główna / Sport

Sport

Kolejny sukces klasy wojskowej

Reprezentacja klas o profilu wojskowym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najlepszych w Polsce. W III Ogólnopolskich zawodach sportowo – obronnych klas o profilu wojskowym wywalczyli I i III miejsce.

czytaj więcej

XV MISTRZOSTWA ŚWIATA W KARATE SHOTOKAN

Dwa złote, dwa srebrne i trzy brązowe to liczba medali zdobytych przez podopiecznych Jacka Jaworskiego z klubu Samuraj. Lubańscy karatecy z sumą 7 medali  uplasowali się na 18 miejscu w ogólnej klasyfikacji na 45 klubów. Podwójne złoto zdobyła Amanda Lencewicz. To wielki sukces lokalnej szkoły sztuk walki.

czytaj więcej

Mistrzostwa Polski w sprincie i zjeździe

Kajakowe widowisko w centrum Leśnej

To nie koniec kajakowych zmagań na torze w Leśnej. Po Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w slalomie, już w przyszłym tygodniu (28-29. 09. 2013r.) odbędą się, organizowane tu pierwszy raz od 18 lat,  Mistrzostwa Polski  Juniorów i Seniorów  w zjeździe i sprincie. Ciekawostką imprezy będzie fakt, że meta zjazdu i sam sprint zorganizowane zostaną w centrum Leśnej tuż przy moście. 

czytaj więcej

Łużyce Lubań

Remis z Victorią Ruszów

12.09. 2013r. odbyło się spotkanie  Łużyce Lubań – Victoria Ruszów 1:1 (0:0). Mecz stał  na dobrym poziomie. Spotkanie obfitowało w dużą ilość strzałów i sytuacji podbramkowych oraz... upomnień udzielonych zawodnikom przez sędziego.

czytaj więcej

UKS Skorpiony zapraszają na

„Dzień Piłkarza”

W niedzielę, 29 września 2013r., na stadionie MOSIR-u w Lubaniu rozegrane zostaną mecze z udziałem uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Dodatkową atrakcją dnia będzie festyn sportowo-rekreacyjny.

czytaj więcej

Turniej Trzech Narodów - Karpacz

Mieszkanka Lubania w turnieju

Już  dziś rozpocznie się Turniej Trzech Narodów. Do Karpacza przyjadą znakomite siatkarki z Polski, Czech i Niemiec. Towarzyski turniej będzie ostatnią okazją do sprawdzenia formy przed rozpoczynającym się niebawem nowym sezonem klubowym. Wszystkie biorące udział w turnieju drużyny czekają  nie tylko rozgrywki krajowe, ale także mecze w siatkarskiej Lidze Mistrzyń.

czytaj więcej

Rail uszkodzony

Drobna usterka w nowym Skateparku

Młodzież w Lubaniu od początku września może korzystać z nowej atrakcji na lubańskich kartingach – skateparku. Niestety wczoraj  została zamknięta  jedna z poręczy do akrobacji.

czytaj więcej

Lubański Wrzesień z Tenisem Ziemnym

IV Turniej Tenisa Ziemnego dla Dzieci do lat 16 im.Jerzego Szmajdzińskiego

Dzisiaj, w deszczową niedzielę, na korcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu  zostały rozegrane mecze finałowe czwartego już  turnieju tenisa ziemnego poświęconego  pamięci  Jerzego Szmajdzińskiego zmarłego tragicznie Posła RP ,ktory zginął w katastrofie lotniczej  w Smoleńsku.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28