Wtorek, 27 czerwca 2017r.

Imieniny: Maryli, Wladyslawa, Cyryla

Strona główna / Sport

Sport

UKS Skorpiony zapraszają na

„Dzień Piłkarza”

W niedzielę, 29 września 2013r., na stadionie MOSIR-u w Lubaniu rozegrane zostaną mecze z udziałem uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Dodatkową atrakcją dnia będzie festyn sportowo-rekreacyjny.

czytaj więcej

Turniej Trzech Narodów - Karpacz

Mieszkanka Lubania w turnieju

Już  dziś rozpocznie się Turniej Trzech Narodów. Do Karpacza przyjadą znakomite siatkarki z Polski, Czech i Niemiec. Towarzyski turniej będzie ostatnią okazją do sprawdzenia formy przed rozpoczynającym się niebawem nowym sezonem klubowym. Wszystkie biorące udział w turnieju drużyny czekają  nie tylko rozgrywki krajowe, ale także mecze w siatkarskiej Lidze Mistrzyń.

czytaj więcej

Rail uszkodzony

Drobna usterka w nowym Skateparku

Młodzież w Lubaniu od początku września może korzystać z nowej atrakcji na lubańskich kartingach – skateparku. Niestety wczoraj  została zamknięta  jedna z poręczy do akrobacji.

czytaj więcej

Lubański Wrzesień z Tenisem Ziemnym

IV Turniej Tenisa Ziemnego dla Dzieci do lat 16 im.Jerzego Szmajdzińskiego

Dzisiaj, w deszczową niedzielę, na korcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu  zostały rozegrane mecze finałowe czwartego już  turnieju tenisa ziemnego poświęconego  pamięci  Jerzego Szmajdzińskiego zmarłego tragicznie Posła RP ,ktory zginął w katastrofie lotniczej  w Smoleńsku.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31