Czwartek, 23 listopada 2017r.

Imieniny: Adelii, Klemensa, Felicyty

Strona główna / Sport / Świetny wynik nauczyciela z Lubania

IV Ogólnopolski Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty

Świetny wynik nauczyciela z Lubania

W sobotę, 25 marca w Gorzowie Śląskim odbył się IV Ogólnopolski Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w tenisie stołowym.  Znakomity wynik uzyskał Łukasz Ścieżka, nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaniu wygrywając kategorię do lat 40.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-VI otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy dyplomy i statuetki ufundowane przez Zarząd Główny ZNP. Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety ufundowane przez Zarząd Okręgu Opolskiego ZNP, a także statuetki okolicznościowe i dyplomy od zarządu oddziału ZNP w Gorzowie Śląskim. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Adam Sznajderski z Wrocławia – 81 lat.

W opinii uczestników turniej przygotowano i przeprowadzono wzorowo. Organizatorzy otrzymali wiele pochwał, podziękowań i zapewnienie o udziale w następnej edycji. Turniej przebiegał w bardzo i miłej i sportowej atmosferze.

Organizatorzy dziękują za przyjazd i udział w imprezie, za stworzenie koleżeńskiej i sportowej rywalizacji. W organizacji turnieju pomagali członkowie ZNP w Gorzowie Śląskim, pracownicy MGOK Gorzów Śląski

Przedstawiamy wyniki we wszystkich kategoriach:

Kategoria do 40 lat:

1. miejsce – Ścieżka Łukasz – Lubań  (woj.dolnośląskie)
2. miejsce – Kałwak Sławomir – Gorzów Śl. (woj. opolskie)
3. miejsce – Żerdziński Karol – Lipie (woj. śląskie)
4. miejsce – Gdak Sebastian – Mysłowice (woj. śląskie)
5. miejsce Pałubski Krzysztof – Zdzieszowice (woj.opolskie)

Kategoria 41-50 lat

1. miejsce – Krzemiński Waldemar – Bolesławiec (woj. dolnośląskie)
2. miejsce -Meroń Mariusz – Bieruń (woj. śląskie)
3. miejsce – Hap Dariusz – Jasło (woj. podkarpackie)
4. miejsce -Sławinski Krzysztof – Gliwice – (woj. śląskie)
5. miejsce – Pisarski Jarosław – Pielgrzymka (woj.dolnośląskie)
6. miejsce Nowak Dariusz – Gorzów Śl. – (woj. opolskie)

Kategoria 51-60 lat

1. miejsce – Ciekański Jerzy – Nowa Wola (woj. łódzkie)
2. miejsce – Nowakowski Waldemar – Częstochowa (woj. śląskie)
3. miejsce – Kasendra Jan – Kępno (woj. wielkopolskie)
4. miejsce – Łopuszański Grzegorz – Jasło (woj. podkarpackie)
5.  miejsce – Siwicki Tadeusz – Zabrze (woj. śląskie)
6. miejsce – Hiczkiewicz Krzysztof – Kluczbork (woj. opolskie)
7. miejsce – Zduński Leszek – Jasło (woj. podkarpackie)
8. miejsce Piotr Jarema – Praszka (woj. opolskie)

Kategoria 61-70 lat

1. miejsce – Więckowski Kazimierz – Częstochowa (woj.śląskie)
2. miejsce – Olszowy Edmund – Praszka (woj.opolskie)
3. miejsce – Kosiński Zenon – Kluczbork (woj.opolskie)
4. miejsce – Marczewski Kazimierz – Bolesławiec (woj. dolnośląskie)
5. miejsce – Talar Andrzej – Bolesławiec (woj. dolnośląskie)
6. miejsce – Nowak Kryspin – Gorzów Śl. (woj. opolskie)

Kategoria powyżej 70 lat

1. miejsce – Panek Józef – Kozłowice (woj.opolskie)
2. miejsce – Sznajderski Adam – Wrocław (woj.dolnośląskie)
3. miejsce – Wiekiera Bogdan – Częstochowa (woj.śląskie)

Kategoria Open

1. miejsce – Ciekański Jerzy – Nowa Wola (woj.łódzkie)
2. miejsce – Więckowski Kazimierz – Częstochowa (woj.śląskie)
3. miejsce – Krzemiński Waldemar – Częstochowa (woj.śląskie)
4. miejsce – Kasendra Jan – Kępno (woj. wielkopolskie)
5. miejsce – Meroń Mariusz – Bieruń (woj.śląskie)
6. miejsce – Ścieżka Łukasz – Lubań (woj.dolnośląskie)
7. miejsce – Żerdziński Karol – Lipie (woj. śląskie)
8. miejsce – Olszowy Edmund – Praszka (woj.opolskie)
9. miejsce – Nowakowski Waldemar – Częstochowa (woj. śląskie)
10. miejsce – Gdak Sebastian – Mysłowice (woj. śląskie)
11. miejsce – Pisarski Jarosław – Pielgrzymka (woj.dolnośląskie)
12. miejsce – Kosiński Zenon – Kluczbork (woj.opolskie)
13. miejsce – Kałwak Sławomir – Gorzów Śl. (woj. opolskie)
14. miejsce – Pałubski Krzysztof – Zdzieszowice (woj.opolskie)
15. miejsce – Sławinski Krzysztof – Gliwice (woj. śląskie)
16. miejsce – Talar Andrzej – Bolesławiec (woj. dolnośląskie)
17. miejsce – Siwicki Tadeusz – Zabrze (woj. śląskie)
18. miejsce – Marczewski Kazimierz – Bolesławiec (woj. dolnośląskie)
19. miejsce – Hiczkiewicz Krzysztof – Kluczbork (woj. opolskie)

*Informacja i zdjęcia: ZNP w Gorzowie Śląskim.

Łącznie we wszystkich kategoriach wzięło udział 47 zawodników.

Organizatorami turnieju byli:

  • Zarząd Okręgu Opolskiego ZNP – Wanda Sobiborowicz,
  • Zarząd Oddziału ZNP w Gorzowie Śl. – Piotr Jarema,
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury – Katarzyna Midura,
  • Zespół Szkolno-Gimnazjalny – Dariusz Nowak.
Autor: informacja prasowa
comments powered by Disqus