Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / 997 / Pożegnanie z mundurem

Pożegnanie z mundurem

Pożegnanie z mundurem

Foto: KPP Lubań

12 kwietnia 2017 r. w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę podinspektor Wandy Świderek. Po 31 latach służby w policyjnym mundurze odeszła na emeryturę nasza wieloletnia kadrowa.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu mł. insp. Norbert Kurenda podziękował odchodzącej policjantce za lata dobrej współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć. Podczas uroczystości nie zabrakło również życzeń spokoju i radości na emeryturze. Ilość przepracowanych lat w naszej formacji stawia Panią Wandę Świderek na czołowym miejscu w kategorii stażu służby funkcjonariuszy lubańskiej policji. W czasie uroczystości słowa podziękowania dla Pani Wandy za niesioną pomoc dla wszystkich policjantów a zwłaszcza młodej kadry skierował Naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Lubaniu podinsp. Robert Lech. Do życzeń dalszych sukcesów w realizacji osobistych i życiowych planów przyłączyli się obecni na uroczystości policjanci i pracownicy lubańskiej komendy.

Jeszcze raz dziękujemy za wspólną służbę i życzymy, aby czas emerytury pozwolił Pani na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia.

Autor: st.asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń