Piątek, 20 kwietnia 2018r.

Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

Strona główna / 997 / Ukradł telefon komórkowy

Podejrzany o rozbój trafił do policyjnego aresztu

Ukradł telefon komórkowy

Ukradł telefon komórkowy

Foto: pixabay.com

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, ustalonemu i zatrzymanemu przez policjantów z powiatu lwóweckiego, a podejrzanemu o napad rabunkowy. Podejrzany, który nie długo cieszył się skradzionym telefonem, trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali utracone mienie, które trafiło do właściciela.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim w wyniku prowadzonych działań, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w godzinach południowych w okolicy sklepu w miejscowości Giebułtów. Jak ustalili policjanci, jeden z mieszkańców tej miejscowości uderzył w twarz innego mężczyznę, po czym wykręcając mu rękę ukradł telefon komórkowy.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci, po zebranie wszelkich istotnych w tej sprawie informacji, rozpoczęli poszukiwania sprawcy napadu. Już po niespełna kilku godzinach, w wyniku prowadzonych czynności, funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci odzyskali także skradziony w wyniku rozboju telefon. Odzyskane mienie wróciło do właściciela. Przypomnijmy, że rozbój w świetle kodeksu karnego zagrożony jest karą nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. szt. Paweł Petrykowski
comments powered by Disqus