Piątek, 22 czerwca 2018r.

Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

Strona główna / 997 / Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Pomóż w identyfikacji

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Foto: KPP w Zgorzelcu

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzi czynności identyfikacyjne ujawnionych, 25.09.2014 roku, w zaroślach łąki w Zgorzelcu przy ul. Henrykowskiej, zwłok nieznanego mężczyzny w stanie znacznego rozkładu. Na podstawie badań dokonano rekonstrukcji wyglądu twarzy denata. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z policją.

25 września 2014 roku w Zgorzelcu przy ulicy Henrykowskiej, w zaroślach łąki, znaleziono ciało nieznanego mężczyzny, znajdujące się w stanie znacznego rozkładu. Mężczyzna w chwili znalezienia jego ciała ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty wsuwane, wiosenno - letnie, materiałowe oraz skarpety koloru ciemnego. Specjaliści z zakresu antropologii przeprowadzili badania rekonstrukcji wyglądu denata na podstawie których ustalili, że znaleziony mężczyzna w chwili śmierci był w wieku około 55 lat, 166 cm wzrostu, nie posiadał uzębienia, a także posiadał ślady po wcześniejszych złamaniach nosa.

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich, którzy na zdjęciu rozpoznają znalezionego mężczyznę. Każda informacja może okazać się pomocna w zidentyfikowaniu zwłok. Telefon kontaktowy (75) 649 - 42 - 44 bądź (75) 649 - 42 - 00 Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu, mł. asp. Piotr Putek.

Autor: sierż. Mariola Kowalska
comments powered by Disqus