Środa, 20 czerwca 2018r.

Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

Strona główna / 997 / Amator tanich błyskotek

Kolejny włamywacz zatrzymany

Amator tanich błyskotek

Amator tanich błyskotek

Jeden z mieszkańców Lubania poczuł nieodpartą chęć posiadania biżuterii, wystawionej na jednej ze sklepowych witryn. Jak pomyślał tak zrobił. Niestety w związku z tym, że pora była późna postanowił nie czekać do rana. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

4 września o 23:20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu został telefonicznie powiadomiony o odgłosie tłuczonego szkła na jednej z ulic w centrum miasta. Skierowani w tamten rejon policjanci zauważyli 30-letniego mieszkańca Lubania, który na ich widok zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg i zatrzymali amatora precjozów.

Jak się okazało zdesperowany 30-latek, aby posiąść obiekty marzeń, wybił szybę wystawową. Jego uwagę przykuły, niestanowiące większej wartości błyskotki. Było to kilka bransoletek i zegarków o łącznej wartości 200 złotych. Koszt skradzionych przedmiotów był zapewne niższy od szkód poczynionych przez sprawcę włamania.

Kto wie, może to miłość kierowała mężczyzną i chciał łupem obdarować ukochaną - wśród skradzionych przedmiotów było kilka bransoletek z napisem LOVE.

Mężczyzna już usłyszał zarzut z art. 279 par. 1 kodeksu karnego, za który grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: red.
comments powered by Disqus