Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / 997 / Zabójstwo w Jeleniej Górze

Nie żyje 28-letni Ukrainiec

Zabójstwo w Jeleniej Górze

Zabójstwo w Jeleniej Górze

Zdjęcie ilustracyjne

Foto: eLuban.pl

Policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który podczas kłótni śmiertelnie nożem ugodził pokrzywdzonego. Zatrzymany był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2 promile. Obecnie policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzewany grozić mu może nawet dożywocie. Ostatecznie jednak, o treści zarzutu zadecyduje prokurator prowadzący czynności w tej sprawie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 48-letniego obywatela Ukrainy podejrzewanego o zabójstwo swojego znajomego.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 3 grudnia br. około godziny 22.00 w jednym z budynków Jeleniej Górze. Mężczyźni wynajmowali tam pokoje. W trakcie spożywania alkoholu doszło do kłótni pomiędzy 48-latkiem, a 28-letnim pokrzywdzonym. Efektem kłótni była śmierć 28-latka. Podejrzewany o ten czyn mężczyzna ugodził śmiertelnie nożem młodszego kolegę.

Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

48-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Teraz za czyn , o który jest podejrzewany grozić mu może nawet dożywocie. Ostatecznie jednak, o treści zarzutu zadecyduje prokurator prowadzący czynności w tej sprawie.

Autor: podinsp. Edyta Bagrowska
comments powered by Disqus