Wtorek, 22 maja 2018r.

Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

Strona główna / Aktualności

Archiwum aktualności

Lubańscy Fanatycy

Pierwszy mecz Zagłębia

Wczoraj byliśmy świadkami pierwszego meczu ligowego Zagłębia w tym roku. Podejmowało ono Górnik Zabrze. Przeciwnik aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli. Kibice Górnika w komplecie zjawili się na sektorze - przybyło ich około tysiąca.

czytaj więcej

Z ostatniej chwili

Podpalenie traw na Jałowcu

Właśnie dobiega końca akcja gaśnicza strażaków w Jałowcu. Przy drodze krajowej K30, na wysokości toru motocrossowego doszło do pożaru trawy znajdującej się na poboczu drogi.

czytaj więcej

Zaproszenie na przedstawienie dla dzieci

"Jaś i Małgosia"

Ośrodek Wsparcia dziennego zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pt. "Jaś i Małgosia" organizowane w ramach inicjatyw lokalnych. 

czytaj więcej

Artykuł sponsorowany

Walentynkowe promocje

Firma Optyk No1 w Zgorzelcu istnieje od 14 lat, prowadzona jest przez trzecie pokolenie optyków nestorem rodu byl Edward Modzelewski, działalność rozpoczął w 1941 roku w Białymstoku.

Ciągłe podwyższanie standardów ukierunkowanie na potrzeby klienta, zaowocowało dynamicznym rozwojem, w odpowiedzi na duże zapotrzebowane na profesjonalne  usługi powstała filia w Lubaniu.

czytaj więcej

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu

Nowy Komendant w OSS SG w Lubaniu

Rozkazem Personalnym Komendanta Głównego Straży Granicznej, z dniem 15 lutego 2014 r. powołano na stanowisko Komendanta Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu – płk. SG Marka Woszczatyńskiego.

czytaj więcej

KPP w Lubniu

Bezpieczne ferie 2014

Od poniedziałku zaczynają się dwutygodniowe ferie w województwie dolnośląskim. Także w tym roku lubańscy policjanci podejmować będą różne działania mające na celu zapewnienie bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzież.

czytaj więcej

Informacja otrzymana na kontakt

Taneczna wywiadówka

W środę w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza odbyła się „Taneczna Wywiadówka” klubu tańca towarzyskiego Ametyst.

czytaj więcej

Podsumowanie w USC

Młodości nam brak

Niepokojące informacje dochodzą do nas z Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaniu. Gdy przeanalizujemy liczby zgonów i urodzeń szybko możemy zobaczyć w jak szybkim tempie zmienia się struktura naszej społeczności.

czytaj więcej

16 zatrzymań

W Gryfowie walczą z narkotykami

Policjanci z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim od początku roku zatrzymali 16 osób związanych z przestępczością narkotykową, w tym kilku dilerów.

czytaj więcej

Uwaga oszuści!

Przebierańcy z PECu?

Jak informują władze miejskie w ostatnim czasie odnotowano przypadki podszywania się osób postronnych pod pracowników służb technicznych PEC Lubań. Przebierańcy chcieli dokonywać przegladu technicznego ogrzewania w mieszkaniach na terenie naszego miasta. Osoby powyższe, nie będące pracownikami spółki ani nie upoważnione przez władze przedsiębiorstwa, próbują w niejasnych celach wymuszać wejście na teren lokalu.

czytaj więcej

Zimowe Ferie!

Ferie z MOSIRem

Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu przygotował propozycje na spędzenie zbliżających się ferii zimowych.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 475 | 476 | 477 | 478 | 479 | 480 Następna Ostatnia