Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 2 kwietnia 2025 11:43
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
Reklama

Lubań. Park kieszonkowy z monitoringiem

W parku kieszonkowym przy ul. Lwóweckiej i Różanej trwają prace montażowe, po weekendzie ma pojawić się tam nowa kamera miejskiego monitoringu.
Lubań. Park kieszonkowy z monitoringiem

Obok różanego parku kieszonkowego przy ul. Lwóweckiej i Różanej trwa montaż kolejnej kamery miejskiego monitoringu. Obecnie trwają prace montażowe, zaś samo urządzenie powinno pojawić się po weekendzie. O kolejne oko miejskiego monitoringu postulowali mieszkańcy i radni. Przy tych pracach zostanie również wykonane doświetlenie doświetlenie pobliskiego przejścia dla pieszych jak i części okolic parku kieszonkowego.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec 06.10.2022 20:03
A co z placem zabaw na ul.Parkowej,zapomniany kamera niby jest ale tylko do obserwacji wykopalisk.A obok plac zabaw niszczeje,zerwane huśtawki,ogrodzenia wyłamane,śmieci porozwalane itp.morzna zamontować kamerę obrotową,i trochę uwagi poświęcić.Tam też by się przydał monitoring,jak niszczony jest plac,to są pieniądze podatników,a na czym się mają bawić dzieci,żenada.???

Mieszkaniec Kamiennej. 06.10.2022 19:30
No właśnie ,a o placu zabaw na Kamiennej Górze też zapomniano,na ul.Parkowej ,kamera patrzy na wykopaliska,a plac zabaw z dnia nadzień jest dewastowany?Zerwane huśtawki ogrodzenie wyłamane i tam się mają bawić dzieci,masakra ale jak coś mają kopać to jest o tym głośno a dać kamerę na plac zabaw ciężko.

Zośka 25.07.2022 09:58
Czy w Lubaniu nie ma bardziej newralgicznych miejsc do montowania monitoringu niż na tym śmiesznym kawałku "grządki" ?

dlb 24.07.2022 22:19
wspaniale! wycięto stare drzewa, posadzono kilkuletnie patyki, a teraz ... oko wielkiego brata ludzie są naiwni, że ktoś za nich będzie pilnował, sprzątał, planował .... myślał i żył ciekawe ile lat ta kamera podziała?

Hebel 24.07.2022 17:05
Żadko tam kogoś widać. Przed zrobieniem parku częściej ludzie tam siadali na ławkach. Cały czas ktoś tam siedział w sumie. Czyżby wtedy miejsce przystępniejsze było? Może ławki bliżej chodnika były. Teraz jak już ktoś tam siedzi co rzadki widok to patrzy jak zahipnozowany w telefon.

Janka 23.07.2022 09:33
A gdzie glos naszych duszpasterzy? https://www.eluban.pl/wiadomosci/33430,jak-dziedziczymy-religijnosc-i-dlaczego-uczniowie-nie-chca-chodzic-na-religie

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
konkurs
Paranienormalni
rajd rowerowy
Pchli targ
jarmark wielkanocny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NoemiTreść komentarza: Jakim może być autorytetem dla pokolenia które po pierwsze primo zna go tylko z historii, a po drugie primo jest na bakier z Kościołem? Pomniki się obyły, ulice spowszedniały a "słynne" do niedawna - szczególnie za życia Wielkiego Herosa Cnót Wszelakich - encykliki odeszły w zapomnienie i dzisiaj już nawet to ta zwane "pokolenie JP2" nie wie na której półce leżą. Stał się postacią wielce kontrowersyjną szczególnie kiedy wykazano że ukrywał grzechy hierarchii w ogóle a już te o podłożu seksualnym szczególności. Ale o tym księża ani katecheci nawet półgębkiem ... A "róże panien" gustują tylko w modlitewnikach i różańcu. Taka to religia.Data dodania komentarza: 2.04.2025, 10:02Źródło komentarza: Jan Paweł II autorytetem dla młodych? Odpowiadają w sondażuAutor komentarza: TomekTreść komentarza: super tekst, tylko wiekszosc tych bezrobotnych pracy nie szuka bo jest potrzebne do zasileu z opieki a te 7 % bezrobocia trzeba liczy razy 3 gdyby nie zatrudnienie ludzi w Niemczech lub Czechach z powiatuData dodania komentarza: 2.04.2025, 09:54Źródło komentarza: XIII Sesja Rady Powiatu Lubańskiego. Bezrobocie w powiecieAutor komentarza: Ja tylko tak:Treść komentarza: Wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące powiatem, bez skutku walczyły(?) o inwestorów. Potrzebna jest w Lubaniu dobra edukacja i nowe miejsca pracy. Z jakiego źródła chcecie się bogacić?Data dodania komentarza: 2.04.2025, 09:35Źródło komentarza: XIII Sesja Rady Powiatu Lubańskiego. Bezrobocie w powiecieAutor komentarza: 😉Treść komentarza: Tu referendum robi kontr kandydatka z wyborów. W Olsztynie kontrkandydat jest za leniwy aby się za to zabrać, ale przyjdzie okres wyborów to nagle się obudzi a sprawy gminy zaczną być ważneData dodania komentarza: 2.04.2025, 09:31Źródło komentarza: Burmistrz odpowiada na inicjatywę referendalną. "Nie działam sama – decyzje podejmujemy wspólnie"
ReklamaPowiat Lubań
Reklama