Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Wczoraj wiceminister Administracji i Cyfryzacji odwiedził powiat lubański  aby zapoznać się z przebiegiem prac, które poprawiły infrastrukturę drogową naszego powiatu oraz bezpieczeństwo powodziowe naszego regionu. Wiceszef MAC podkreślił, że powiat lubański jest jednym z najlepiej wywiązujących się z tych zadań samorządów. 
Reklama
Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Objazd po powiecie rozpoczęła wizyta w Olszynie, gdzie przyglądano się już zakończonej gruntownej przebudowie głównego traktu komunikacyjnego – ulicy Wolności. Przypomnijmy, że w ramach modernizacji została tam położona nowa nawierzchnia jezdni i nowe chodniki. 

ReklamaUbezpieczenia

Wiceminister Stanisław Huskowski wraz z Walerym Czarneckim, starostą lubańskim odwiedzili również Leśną, gdzie realizowane są prace remontowe, przy wykorzystaniu środków z promes rządowych, które lokalne samorządy otrzymały, aby likwidować skutki szkód powstałych po powodziach.

- Odwiedzając dzisiaj powiat lubański i inwestycje realizowane na tym terenie, jestem szczęśliwy, że pieniądze przekazane na usuwanie szkód są prawidłowo wykorzystywane. Cieszy fakt, że standard tych inwestycji się podnosi, a mieszkańcy pobliskich miejscowości mogą z nich korzystać.mówi Wiceszef MAC.Należy podkreślić, że wszystkie inwestycje w powiecie, czy to w gminach: Olszyna, Leśna, Świeradów-Zdrój czy w samym Lubaniu wykonywane są terminowo i na najwyższym poziomie. – dodaje Stanisław Huskowski.


Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie

Minister wizytował największe inwestycje w powiecie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

MM 09.10.2015 10:20
O matko! Jasne że wszystko w terminie. Jak się robi jedną inwestycję na 3 lata to i z wszystkim się zdąży.

Reklama
wieloimienny 08.10.2015 15:20
Kolejny raz mój komentarz został usunięty. Cenzura wiecznie żywa i widać, że krytyka niektórych osób z lokalnych samorządowców jest zabroniona...Może więc tak przejdzie: To wspaniałe, że odwiedził nas ten czcigodny człowiek, pan Huskowski, jego wizyta na pewno nie ma nic wspólnego z prowadzoną obecnie kampanią wyborczą ani z chęcią zdobycia głosów w terenie. Cieszy również bardzo fakt, że jak zwykle starosta Czarnecki i burmistrz Markiewicz znaleźli się na zdjęciach. Oczywiście to chwalebne, że odłożyli na bok codzienne sprawy zawodowe i spotkali się w czasie swojej pracy z tym politykiem, a nawet zrobili sobie wspólną sesję zdjęciową. Zawsze z wielką radością oglądam ich twarze, daje mi to pozytywną energię na cały dzień. Szkoda, że zabrakło innych okolicznych włodarzy, którzy niestety zamiast spacerów z vipem zajmowali się szarą gminną rzeczywistością. Mam nadzieję jednak, że w późniejszym czasie spotkali się wszyscy na przyjęciu hojnie zasponsorowanym przez nas - podatników.

wieloimienny 08.10.2015 13:16
Kampania wyborcza w pełni. To się nazywa pozyskiwanie głosów w terenie. A, jak można się było spodziewać, najchętniej w tej promocji polityków biorą udział włodarze: burmistrz Leśnej Mirosław Markiewicz i starosta Walery Czarnecki. Inni włodarze mają chyba po prostu co robić i nie mają czasu na takie szopki i pierdoły. Markiewicz i Czarnecki nie przepuszcza za to żadnej okazji, by zrobić sobie zdjęcia. Nic innego chyba nie potrafią. Ciekawe, czy była potem jakaś impreza i kto za nią zapłacił?

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Wystawa Magdalenki
noc muzeów
kajakpolo
faza
koncert dla M
koncert
festiwal nowogrodziec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SzymonidesTreść komentarza: No to sie pogzrebal. Kolejne kłopoty Karola Nawrockiego. Władze Gdańska kierują zawiadomienia Władze Gdańska podjęły działania w sprawie mieszkania, które Karol Nawrocki przejął od Jerzego Ż. Miasto złoży zawiadomienie do prokuratury. Władze Gdańska kierują pismo do rady izby notarialnej z prośbą o zbadanie, czy w związku z transakcją nabycia przez Karola Nawrockiego mieszkania doszło do złamania etyki notarialnej. Wyślą również zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa oraz wezwanie do zawarcia umowy nabycia lokalu, wraz z zapytaniem, czy obywatelski kandydat Karol Tadeusz Nawrocki nadal zobowiązuje się dożywotnio utrzymywać Jerzego Ż. w zamian za przejęcie jego mieszkania.Data dodania komentarza: 9.05.2025, 13:00Źródło komentarza: Baner tak jak się pojawił, tak zniknął. Ktoś promował kandydata bez zgody?Autor komentarza: RedemptorTreść komentarza: Oby tylko nie poszedł w ślady swojego duchowego przywódcy z czasów wielkiej schizmy - czyli Marcina Lutra. Tenże pierwotnie też służył pod panem na Watykanie jako członek zakonu Augustianów. Rychło - już po studiach teologicznych i doktoracie przejrzał na oczy, to znaczy rozeznał prawdę a ona go wyzwoliła. 31 października 1517 roku ogłosił w Wittenberdze 95 tez, w których sprzeciwił się nadużyciom przy sprzedaży odpustów. I tak się zaczęło ...Data dodania komentarza: 9.05.2025, 12:07Źródło komentarza: Leon XIV był kiedyś w Polsce. Co wiemy o nowym papieżu?Autor komentarza: WilhelminaTreść komentarza: A gdzie jest ten testament co pierwotnie został sporządzony na to mieszkanie? Zniknął bez śladu?Data dodania komentarza: 9.05.2025, 11:57Źródło komentarza: Baner tak jak się pojawił, tak zniknął. Ktoś promował kandydata bez zgody?Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Ciekawe czy strosta wpadnie na darowe jedzonko.na koszt clubu .Kasy na remont totu jak nima tak nimaData dodania komentarza: 9.05.2025, 11:48Źródło komentarza: Jutro stratuje Polska Liga Kajak Polo
ReklamaPowiat Lubań
Reklama