Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

COMFORT zwiększa zatrudnienie!

Oferty pracy dla: logistyków, inżynierów budownictwa, chemika budowlanego, projektanta, specjalisty ds. personalnych, specjalisty ds. zakupów oraz pracowników budowlanych różnych specjalności.

 

 

czytaj więcej

Wampiry dotarły do Lubania

Eurobank po raz kolejny wyróżnia się spośród licznej konkurencji. Niestandardowe podejście do klienta i liczne pomysły zachęcają nowych, jak i obecnych klientów do odwiedzenia placówki banku przy ul. Rynek-Sukiennice 27.

czytaj więcej

Komputery przemysłowe

W zależności od tego, co czego będzie nam potrzebny komputer, warto zastanowić się nad zakupem odpowiedniego sprzętu, ściśle dopasowanego do naszych wymagań. Komputery, które każdy zna z domowego zaplecza czy biura, nie mają nic wspólnego z tym, co potrzebujemy, gdy musimy wspomóc przemysł fabryczny. Wszędzie tam, gdzie komputer ma kontrolować i pilnować w jakikolwiek sposób procesy przemysłowe, np. obsługę maszyn, potrzeba czegoś więcej niż zwykłego „peceta”.

czytaj więcej

Pierwsza taka szkoła w powiecie

Opiekun medyczny czy kosmetyczka to kierunki, których absolwenci mogą liczyć na dobrze płatną pracę, zarówno w Polsce jak i za granicą. Rynek pracy jest niezwykle chłonny i ciągle brakuje dobrze wykwalifikowanych pracowników w wielu profesjach. W szerokiej ofercie Zespołu Szkół Społeczno-Medycznych, znalazły się te dwa nowe kierunki. Osoby zainteresowane do końca marca mogą zapisać się na nowo powstałe kierunki. W Szkole każdy znajdzie coś dla siebie.

 

czytaj więcej

Darmowe sprawdzenie BIK-u dla wszystkich

Eurobank po raz kolejny wychodzi naprzeciw mieszkańcom naszego powiatu. Niejednokrotnie klienci są zdziwieni, że kredyt którego nie mają już od lat nadal widnieje jako aktywny, co znacznie obniża zdolność kredytową lub powoduje odmowę udzielenia kolejnego zobowiązania. Zapraszamy wszystkich, którzy mają bądź mieli kiedykolwiek zobowiązania finansowe na sprawdzenie BIK-u.

czytaj więcej

Walentynkowa promocja

Jak co roku, salon optyczny New Optics w Lubaniu przygotował walentynkowe niespodzianki. W Walentynki, 14 lutego na klientów czeka 30% rabatu na cały asortyment. Tego dnia możesz podarować swojej bliskiej osobie prezent w postaci pięknych okularów przeciwsłonecznych lub korekcyjnych, a jeśli nie wiesz co wybrać przygotowaliśmy również bony upominkowe.
To wszystko 30% Taniej!

czytaj więcej

Zalety parkingów przy lotnisku

Obawy co do pozostawienia samochodu na parkingu przy lotnisku są nieuzasadnione. Osoby, które pozostawią swoje cztery kółka w takim miejscu mogą spokojnie wsiąść do samolotu, gdyż ich auto będzie pod stałym monitoringiem. Oczywiście parking przy lotnisku nie jest darmowy, ale na pewno nie będzie zbyt dużym obciążeniem portfela.

czytaj więcej

Szczelne okna to ciepła zima – jak uszczelnić okna bez pomocy specjalisty?

Zima w Polsce nie należy do ciepłych. Co prawda, na śnieg nie ma co liczyć, ponieważ pojawia się coraz rzadziej i w coraz mniejszych ilościach. Jednak wiatr i mróz dają się we znaki, szczególnie wtedy, kiedy trzeba wyjść z domu. Jednak niekiedy i w domu, temperatura nie jest zachwycająca. Zimy w naszym klimacie, nie da się przetrwać w domu, bez odpowiedniego ocieplenia. Tyczy się to zarówno całego budynku, który powinien być ocieplony np. styropianem, jak i wnętrz, które ogrzewa się paląc w piecu.

czytaj więcej

Nowy Rok z Eurobankiem

Eurobank po raz kolejny przygotował wyjątkową ofertę dla obecnych i nowych klientów. Skorzystaj z „pożyczki na już” – szybko, tanio i bez prowizji.

czytaj więcej

Pompy wodne-niezastąpione w domu i przemyśle

Szukając nowoczesnych, sprawdzonych, a co ważne energooszczędnych pomp, warto wybierać tylko znanych producentów, którzy mogą zaoferować nie tylko bogaty asortyment, lecz również przystępne ceny. Pompy wodne mają szerokie zastosowanie zarówno w domu, rolnictwie czy przemyśle, więc warto dobrze wybrać takie urządzenie, które faktycznie będzie funkcjonalne.

czytaj więcej

Portale dla wymagających użytkowników

Portale informacyjne, jakie bez trudu można odnaleźć w sieci, stanowią idealną rozrywkę zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy nie gustują w tradycyjnej prasie, w której nie ma najnowszych informacji o drużynach e-sportowych, nie ma podanego rankingu, który Youtuber jest najlepszy oraz brak jest też wielu ciekawych wywiadów ze znanymi osobami, dlatego serwisy internetowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

czytaj więcej

Skuteczna reklama – bilbordy czy sieć?

W dzisiejszych czasach, poczta pantoflowa jako reklama to za mało. Zakładając firmę, trzeba liczyć się z tym, że wydatki na reklamę mogą okazać się znacznie większe, niż przewidywał twój budżet. Reklama ma jednak ogromne znaczenie dla biznesu. To dzięki niej, stajesz się na rynku rozpoznawalny, przyspiesza ona także rozwój firmy poprzez generowanie większej liczby klientów. Jednak są pewne zasady, które będą decydować czy reklama jest skuteczna, czy okaże się pieniędzmi wywalonymi w błoto.

czytaj więcej

Światłowód w Lubaniu

Internet jest wszędzie

Orange Polska i władze Lubania podpisały porozumienie dotyczące współpracy i rozwoju sieci światłowodowej.

czytaj więcej

Przymusowe szkolenia dla pracowników

Każdy pracodawca, który zatrudnia pracowników, bez względu na liczbę, musi przeprowadzić szkolenia z zakresu higieny i bezpieczeństwa pracy, oraz szkolenia przeciwpożarowe. Jest to obowiązek, za zaniechanie którego grożą surowe kary. Bezpieczeństwo pracowników, powinno być priorytetem, dla każdego przedsiębiorcy.

czytaj więcej

Absolwenci szkół Powiatu Bolesławieckiego mierzą wysoko

Edukacja bez kompleksów!

Edukacja na najwyższym poziomie - to nie puste reklamowe hasło. Przeciwnie, Powiat Bolesławiecki od lat inwestuje w ludzi, szczególnie tych młodych, którym najtrudniej wystartować w dorosłe życie przy coraz większych wymaganiach rynku pracy. Mimo tego, absolwenci powiatowych szkół nie mają kompleksów, ambitnie sięgając po zawodowe, czy naukowe cele w akademickiej edukacji. Szkoły powiatowe mają dobrą markę i niezmiennie trzymają poziom. Nie oddają dobrych miejsc w dolnośląskich rankingach jakości, co potwierdziły wyniki tegorocznych matur, dzięki którym zajęły dobrą szóstą pozycję na Dolnym Śląsku.

czytaj więcej

Życzenia

Toyota Boshoku Poland

Rok 2017 dobiega końca. Z tej okazji pragniemy złożyć Państwu serdeczne podziękowania za kolejny rok współpracy oraz złożyć świąteczne życzenia.

czytaj więcej

Cały asortyment 30% taniej

Mikołajkowa promocja z New Optics

Jak co roku, salon optyczny New Optics w Lubaniu przygotował mikołajkowe niespodzianki. W Mikołajki, 6 grudnia na klientów czeka 30% rabatu na cały asortyment. Porządne okulary przeciwsłoneczne, znalezione pod choinką, będą cieszyć tak narciarza jak kierowcę.

czytaj więcej

Wypożyczka na Święta

Święta z Eurobankiem

Eurobank po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich obecnych jak i przyszłych klientów. W ofercie banku już dziś pojawiła się świąteczna oferta produktów na preferencyjnych warunkach.

czytaj więcej

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  Następna Ostatnia

Nekrolog

 • Barbara Kurdzieko

  żyła 92 lat

  Zm. 17.03.2018 r.

  Ceremonia pogrzebowa
  odbędzie się dnia 21.03.2018 o godz. 13:00

  W kościele Jana Chrzciciela w Leśnej

  O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku rodzina

  Pogrzeb organizuje firma AGES Lubań