Wtorek, 24 kwietnia 2018r.

Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Warsztaty rękodzieła

Zaproszenie - Mixed-Media z Pentacolorem

Warsztaty rękodzieła

Warsztaty rękodzieła

Foto: Organizator

Zwiedzając przeróżne giełdy rękodzieła z pewnością nie raz zachwycaliście się zwykłymi przedmiotami, w które ktoś zdołał tchnąc nowe życie. Zwykłe pudełko, za sprawą kilku zabiegów, staje się małym dziełem sztuki. Hobby jakim jest zdobienie przedmiotów zatacza coraz szersze kręgi i budzi niesłabnące zainteresowanie. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić amatorów i profesjonalistów na warsztaty zdobienia techniką mix-mediową, dzięki niej i Wy będziecie zdolni zamieniać zwykłe rzeczy w dzieła sztuki.

W warsztatach, na które zapraszamy udział weźmie mistrzyni mixedmediów Vika Viola Krzyżaniak z pracowni Astrolabiumart. Osoby znające jej prace wiedzą, że są magiczne i zawsze czymś zaskoczą.

Podczas warsztatów zrealizowane zostaną dwa tematy:

Komplet Fioe Gras to szklany talerz z pięknym papierem i dwie gęsie wydmuszki, ozdobione w technice mixed-media z elementami decoupage z wykorzystaniem past strukturalnych i złoceń folią 3D.

Skrzynka Miss Crow to efektowna skrzynka, która znajdzie zastosowanie w każdym domu. Ozdabiana z wykorzystaniem techniki transferu, złoceń folią 3D i postarzania, dodatkowo stemplowanie i mazianie farbami. 

Będzie okazja do pobawienia się transferem, strukturą i złoceniami, pracy będzie sporo, gwarantujemy, ale zabawy i satysfakcji jeszcze więcej. W cenie pakietu wliczone są materiały, obiad, poczęstunek i słodkości.

Warsztaty odbędą się w dniach 4-5 marca 2017 roku w Restauracji Tęczowa w Lubaniu.

Program:
Temat: Skrzynka Miss Crow
4 marzec 2017 sobota od godz. 9:00 do 17:00 w tym o godz. 13:00 obiad oraz w międzyczasie kawa, herbata i coś słodkiego.
Cena 190 zł.

Temat: Komplet Fioe Gras
5 marzec 2017 niedziela od godz. 9:00 do 17:00 w tym o godz. 13:00 obiad oraz w międzyczasie kawa, herbata i coś słodkiego.
Cena 220 zł.

Za uczestnictwo w dwóch programach rabat 10%.

Praca staje się własnością uczestnika.

Szczegółowe informacje i zapisy do 01.03.2017: Marta Bednarczyk tel. 505 046 415

Organizator: Firma Handlowa MarPol Marta Bednarczyk, Lubań ul. Mikołaja 1a.

Autor: Ogłoszenie płatne
comments powered by Disqus