Wtorek, 24 kwietnia 2018r.

Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Wielkie Otwarcie NEONET w Lubaniu

Galeria Inbag

Wielkie Otwarcie NEONET w Lubaniu

Wielkie Otwarcie NEONET w Lubaniu

Foto: Neonet

Bony zakupowe dla pierwszych stu osób, licytacja paragonów, w której co godzinę można wygrać atrakcyjne nagrody, promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na Klientów, którzy 23 lutego przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Lubaniu. Start imprezy w Centrum Handlowym Inbag o godzinie 9.00.

- Centrum Handlowe Inbag mieszczące się przy placu Szarych Szeregów 1, w którym zostanie otwarty nasz salon, to nowoczesne, dwupoziomowe centrum handlowe usytuowane w pobliżu dworca autobusowego, a więc w lokalizacji dogodnej nie tylko dla mieszkańców Lubania, ale również jego okolic. Dodatkowe zalety tego miejsca to sąsiedztwo innych sklepów oraz duży parking – mówi Marek Staliś, regionalny kierownik Sprzedaży w NEONET. – Mamy jeszcze jeden atut – to duża powierzchnia ekspozycyjna, aż 350 m2, na których Klienci będą mieli do dyspozycji sprzęt AGD, RTV, IT, GSM, FOTO, NAVI i wszelkie akcesoria z tym związane. Warto również wspomnieć, że nasz salon będzie pierwszym punktem NEONET w Polsce z nowym wystrojem wnętrza – dodaje.

23 lutego – w dniu Wielkiego Otwarcia w Lubaniu – na Klientów NEONET będzie czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Pierwszych 30 osób, które odwiedzą salon w dniu otwarcia, otrzyma bony o wartości 100 zł, następnych 70 odwiedzających otrzyma bony o wartości 50 zł. Wszyscy Klienci będą mogli wziąć udział w licytacji paragonów – co godzinę będzie można wygrać cenne nagrody, m.in.: telewizory, smartwatche, kamery sportowe, głośniki, grille elektryczne, ekspresy ciśnieniowe czy suszarki. Imprezę poprowadzą moderatorzy oraz DJ, a w jej trakcie będzie można wziąć udział w prezentacjach wielu produktów oraz skorzystać z atrakcyjnych okazji.

Warto również podkreślić, że bliskość nowego salonu to ułatwienie dla Klientów robiących zakupy przez Internet. Produkty wybrane z blisko 17 000 urządzeń elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT można zamówić poprzez stronę internetową www.neonet.pl i bezpłatnie odebrać w sklepie nawet w ciągu godziny!

Nowy salon w Lubaniu będzie otwarty 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-20:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00-17:00.

Więcej informacji pod adresem: https://www.neonet.pl/wielkie-otwarcie-luban

***
Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Autor: Ogłoszenie płatne