Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Warsztaty z mistrzynią

Warsztaty rękodzieła

Warsztaty z mistrzynią

Warsztaty z mistrzynią

Sztuka zdobienia to hobby, które wielu osobom pozwala realizować się artystycznie. Przeżywać radość, kiedy w zwykłym przedmiocie dostrzegają potencjał i za sprawą kilku technik powstanie małe dzieło sztuki. Aby osiągnąć efekt potrzebny jest pomysł, jednak to dopiero połowa sukcesu. Aby „zaczarować” zwykły kuferek w przedmiot z ubiegłej epoki potrzebne są umiejętności, a te zdobywa się poprzez praktykę, praktykę z najlepszymi! Taką okazję miały uczestniczki Warsztatów Rękodzieła, które zorganizowała Marta Bednarczyk, właścicielka sklepu hobbystyczno- papierniczego.

Warsztaty odbyły się w Lubaniu, w Restauracji Tęczowa. Kilkanaście osób przez dwa dni ciężko pracowało nad stworzeniem swoich prac. Wszystko pod czujnym okiem mistrzyni mixedmediów Viki Violi Krzyżaniak z pracowni Astrolabiumart.

Wspaniała atmosfera, a przede wszystkim profesjonalna obsługa. Wszystko było tak wyjaśnione, że jak nic nie potrafiłam zrobić i pierwszy raz miałam styczność z takimi preparatami to zrobiłam swoją pracę i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie było to wcale takie trudne jak mogło się na początku wydawać, każdy kto nie ma na ten temat pojęcia podczas takich warsztatów jest w stanie bez problemu wykonać własną pracę. - mówi Pani Renata. Uczestniczki zgodnie twierdziły, że był to świetnie spędzony czas. W trakcie warsztatów, kiedy prace musiały schnąć, znalazł się też czas na kawę i ciastko oraz pytania do prowadzącej warsztaty mistrzyni.
 - Jesienią chciałabym ponownie zaprosić Viki do Lubania, jednak w międzyczasie sama będę chciała robić jakieś projekty. Wtedy warsztaty odbywać będą się w mniejszym gronie, a i koszta będą niższe – zapowiada Marta Bednarczyk.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z warsztatów, które odbyły się w dniach 4-5 marca 2017 w Lubaniu. 

Autor: red,