Poniedziałek, 19 marca 2018r.

Imieniny: Józefa, Bogdana

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Jedziesz nad Bałtyk? Jedź z PKS Voyager Lubań

Jedziesz nad Bałtyk? Jedź z PKS Voyager Lubań

Jedziesz nad Bałtyk? Jedź z PKS Voyager Lubań

Foto: Organizator

PKS Voyager informuje, że od 24.06.2017r. do 03.09.2017r. kursować będzie autokar z Lubania nad Bałtyk. Zapewniamy dojazd z Lubania, Żagania i Żar do nadmorskich miejscowości wzdłuż lini brzegowej na trasie: Międzyzdroje, Dziwnówek, Pobierowo, Rewal, Trzebiatów, Niechorze, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie.

Wyjazdy w każdy piątek i sobotę, powroty w soboty i niedziele

OFERUJEMY:

  • bezpieczną i komfortową podróż
  • najniższe ceny na rynku
  • ulgi ustawowe i handlowe
  • bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu
  • możliwy zakup biletów i rezerwacji miejsc
  • również przez Internet

Dodatkowo pasażerom z miejscowości ościennych, tj.: Olszyny, Biedrzychowic, Gryfowa Śl, Bożkowic, Leśnej, Kościelnika, Zaręby, Siekierczyna i Pisarzowic oferujemy transfer do Dworca Autobusowego w Lubaniu - w ramach zakupu biletu nad morze.

Rezerwacja oraz szczegółowe informacje dostępne u Dyżurnego Ruchu na Dworcu Autobusowym przy ul. Szarych Szeregów 1 lub pod numerem telefonu 512 258 121 lub 75 722 29 89 oraz 75 722 84 51.

Ważne: Regulamin rezerwacji biletów nad morze.

PRZECZYTAJ DLA SWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA!!!

Czy wiesz, że maksymalny dzienny czas prowadzenia pojazdu przez jednego kierowcę to 9 godzin (10 godzin dwa razy w tygodniu). Ponadto kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy, która musi trwać minimum 45 minut (ew. w dwóch częściach 15 min. i 30 min.). SPRAWDŹ czy przewoźnik, który proponuje „tańszą” usługę przewozu stosuje się do tych zasad!!!

Pamiętaj, że BILET jest potwierdzeniem zawarcia umowy na przewóz między Tobą a przewoźnikiem, NIE masz biletu NIE masz ubezpieczenia!!! Wybierz przewoźnika, który dowiezie Cię na wakacje legalnie (według ustalonego rozkładu jazdy, na podstawie biletu) oraz bezpiecznie (przestrzegając przepisów o czasie pracy kierowców), wybierz PKS VOYAGER w Lubaniu - uczciwych profesjonalistów.

ZAPRASZAMY !!!

Autor: PKS Voyager
comments powered by Disqus