Piątek, 22 czerwca 2018r.

Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Letnia konsolidacja w Alior Banku

Jeden kredyt z niskim oprocentowaniem

Letnia konsolidacja w Alior Banku

Letnia konsolidacja w Alior Banku

Klienci mający kilka kredytów w różnych bankach zastanawiają się co zrobić, by comiesięczne spłacanie rat było wygodniejsze, łatwiejsze, i – co równie ważne – tanie. Dzięki ofercie „Letnia konsolidacja”, dostępnej w placówkach partnerskich Alior Banku, jest to możliwe. 

 O szczegółach oferty mówi Karolina Lachowicz, doradca klienta z placówki partnerskiej Alior Banku w Lubaniu przy ul. Rynek 16/1.

Czym właściwie jest kredyt konsolidacyjny i kto może być zainteresowany taką ofertą?
- Kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które korzystają z jednego lub wielu kredytów. Bank spłaca wszystkie poprzednie zobowiązania klienta, zamieniając je na kredyt z jedną, korzystną ratą. Na tym właśnie polega nasza „Letnia konsolidacja”.

Jakiego rodzaju kredyty można przenieść w ramach oferty Alior Banku?
- Alior Bank pozwala na skonsolidowanie różnych kredytów spłacanych w innych instytucjach. Mogą to być np. pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, samochodowe, karty kredytowe, itp.

A czy można przenieść tylko jeden kredyt?
Tak, oczywiście. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że może ułatwić spłacanie rat zarówno osobom posiadającym wiele kredytów, jak i tym, którzy po prostu chcą, aby ich miesięczne wydatki związane z regulowaniem zobowiązań kredytowych były niskie.

Jakie są warunki skorzystania z „Letniej konsolidacji”?
- Minimalna kwota kredytu to 35 tys. zł, w tym przynajmniej 30 tys. zł muszą stanowić przenoszone zobowiązania. Warto podkreślić, że oferujemy niskie oprocentowanie – tylko 5,9%.

Do jakiej kwoty można uzyskać kredyt?
- Do 200 tys. zł. Przenosząc zobowiązania z innego banku, klienci mogą się ubiegać o kredyt konsolidacyjny nawet do 200 tys. zł.

Czy przy konsolidacji kredytów można otrzymać dodatkowa gotówkę?
- Tak, korzystając z oferty „Letnia konsolidacja” można otrzymać też środki na dowolny cel. Przydadzą się zwłaszcza w przypadku niespodziewanych wydatków lub gdy chcemy zrobić sobie lub najbliższym miłą niespodziankę – np. wakacyjny wyjazd.

Jak wziąć kredyt?
- To proste. Wystarczy odwiedzić naszą placówkę partnerską i złożyć odpowiedni wniosek. Nie jest to trudne, a pracownicy placówki chętnie odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, środki zostaną wypłacone nawet w ciągu jednego dnia od chwili podpisania umowy.

Co jeszcze warto wiedzieć?
- Klienci często pytają o akceptowane przez bank źródła dochodu. Jest ich wiele, w tym umowa zlecenie i umowa o dzieło.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnersiej Alior Banku w Lubaniu przy ul. Rynek 16/1.

Autor: Artykuł sponsorowany