Piątek, 23 marca 2018r.

Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Strona główna / Artykuły sponsorowane / W Alior Banku zyskują duety

W Alior Banku zyskują duety

W Alior Banku zyskują duety

Kiedy brakuje funduszy na remont domu, wakacyjne podróże czy zakup sprzętu domowego, dobrym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki w banku. Najlepiej oczywiście, jeśli jest tania. Każdy pomysł – bez względu na to, czy jest to wakacyjna podróż, remont, czy zakupy- łatwiej, raźniej i przyjemniej jest realizować wspólnie, niż w pojedynkę i dlatego Alior Bank przygotował ofertę „Pożyczki Dwuosobowej” z oprocentowaniem niższym o połowę od standardowego.

 

O szczegółach oferty mówi Karolina Lachowicz, doradca klienta z placówki partnerskiej Alior Banku w Lubaniu przy ul. Rynek 16/1.

Kto może skorzystać z oferty "Pożyczki Dwuosobowej"?

O pożyczkę wspólną mogą ubiegać się osoby, które są ze sobą w bliskich relacjach. Oferta przeznaczona jest zatem dla małżeństw, ale nie tylko. Do skorzystania z naszej propozycji zachęcamy także przyjaciół, rodzeństwo, krewnych, itp. 

Co zyskują osoby, które ubiegają się o pożyczkę wspólnie, a nie indywidualnie?

W przypadku "Pożyczki Dwuosobowej" bank obniża jej oprocentowanie aż o 50 proc. w stosunku do standardowej oferty.

A czy z oferty mogą skorzystać więcej niż dwie osoby?

Naturalnie, pożyczkę mogą wziąć minimum dwie osoby, ale z oferty może skorzystać również więcej niż dwóch członków rodziny czy grupy bliskich osób.

Czy osoby ubiegające się o pożyczkę muszą z góry określić, na co zostanie ona przeznaczona?

Nie, klienci nie muszą tego deklarować. Pożyczka może być wykorzystana na dowolny cel. Od pożyczkobiorców zależy także, czy pieniądze przeznaczą na wspólny cel, czy też posłużą one realizacji potrzeby jednej osoby. Warto dodać, że pożyczkę możemy wykorzystać na konsolidację innych zobowiązań, czyli zmianę jednego lub kilku kredytów na jeden tani.

O jaką maksymalną kwotę można się ubiegać w ramach „Pożyczki Dwuosobowej”?

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 200 tys. zł.

Na jaki okres można rozłożyć spłatę pożyczki?

Okres kredytowania może wynieść nawet 5 lat. Pozwala to na dogodne rozłożenie spłaty i dostosowanie wysokości rat do indywidualnych możliwości finansowych klientów.

Rozumiem, że aby wziąć pożyczkę klienci powinni udać się do placówki?

Wszystkich zainteresowanych „Pożyczką Dwuosobową” serdecznie zapraszamy do naszej placówki, gdzie wyjaśnimy szczegóły oferty i pomożemy dopełnic formalności.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Klienci często pytają o akceptowane przez bank źródła dochodu. Jest ich wiele, w tym umowa zlecenia i umowa o dzieło.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnersiej Alior Banku w Lubaniu przy ul. Rynek 16/1.

RRSO 9,90%
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 19 400 zł, całkowita kwota do zapłaty : 23 997,50 zł, oprocentowanie zmienne: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 4597,50 zł (w tym: prowizja: 2131,63 zł (9,90%), odsetki: 2465,87 zł, 55 równych, miesięcznych rat w wysokości 436,32 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.04.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. O pożyczkę w ramach promocji mogą ubiegać się wyłącznie osoby wnioskujące wraz ze współkredytobiorcą. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w oddziałach, placówkach partnerskich i na www.aliorbank.pl. Alior Bank S.A. ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

Autor: Artykuł sponsorowany