Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Aktywność fizyczna i spokój umysłu = ZDROWIE

Elektra Fit

Aktywność fizyczna i spokój umysłu = ZDROWIE

Aktywność fizyczna i spokój umysłu = ZDROWIE

Kiedy ćwiczymy, nie tylko spalamy kalorie i stajemy się szczuplejsi, ale przede wszystkim poprawiamy kondycję, pomagamy naszemu sercu, wzmacniamy odporność organizmu i świetnie rozładowujemy stres.

Osoby, które do nas przychodzą mogą poprawić lub kontynuować pracę nad swoim ciałem. Skupiamy się na zajęciach jogi dla osób, które jeszcze nigdy nie ćwiczyły, a także tych bardziej doświadczonych. Różnorodność ćwiczeń pozwoli indywidualnie rozwijać się każdemu bez względu na wiek czy sprawność ruchową. Dostosowujemy zajęcia do możliwości ćwiczących oraz uczymy pozycji jogi zawsze według bezpiecznej praktyki z wykwalifikowanymi instruktorami – mówi Aleksandra Więcek, właścicielka klubu Elektra Fit w Lubaniu.
Elektra Fit nie skupia się jedynie na miłośnikach jogi, na fanów prawdziwie intensywnego treningu czeka Spinning - Indoor cycling. Godzinny trening na rowerze stacjonarnym zawiera zarówno rytmiczną jazdę na różnych poziomach obciążenia jak i ćwiczenia wzmacniające wszystkie partie mięśni. Każdorazowo trening kończymy stretchingiem. Ćwiczenia opierają się na wydolności układu oddechowego oraz pracy mięśni. Intensywność ćwiczeń jest zróżnicowana, oparta na różnych pozycjach i rytmie ćwiczeń. Zajęcia spinningu i Indoor Cyclingu wzmacniają układ krążenia oraz wydolność organizmu i są świetnym podkładem do jazdy na rowerze, pieszych wycieczek oraz jazdy na nartach.
Dodatkowo tworzymy grupę osób na piątkowe zajęcia, trwające 1,5 godziny, prowadzone przez Panią Alinę Kamińską, wieloletnią instruktorkę jogi oraz callaneticsu. Zajęcia będą bazować na tradycyjnym systemie ćwiczeń fizycznych i ćwiczeń relaksacyjnych z koncentracją na naturalnym oddechu. Będą to łagodne sesje z możliwością dostosowania do potrzeb każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Będziemy zmierzać w kierunku prozdrowotnym, ze szczególną uwagą na indywidualne warunki i predyspozycje uczestników.
Zajęcia ćwiczeń piątkowych polecamy absolutnie dla każdego. Nieważny jest wiek, płeć, waga czy forma w jakiej aktualnie się znajdujemy. Podczas zajęć na sali nie współzawodniczymy i nie porównujemy się z innymi osobami. Nie ma znaczenia, kiedy dołączysz do grupy - praktykę rozpoczynasz od swojego poziomu, a liczy się indywidualny postęp i przede wszystkim Twoje zdrowie.

Elektra Fit Lubań ul.Papieża J.P.II 10
tel. 666 896 158 

Autor: elektrafit