Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Bankowość w innym wydaniu

Bankowość w innym wydaniu

Bankowość w innym wydaniu

Foto: eLuban.pl

Lubań jest małym miastem, jednak na naszych ulicach jest wiele banków i instytucji finansowych. Prześcigają się w pomysłach jak zdobyć klientów i zaproponować najlepszą ofertę. Wiele z nich niestety, nie bacząc na potrzeby klienta, sprzedaje produkty ze stałą, wysoką prowizją, z góry narzucając ubezpieczenie czy też dodatkowe produkty w pakiecie. Nie musi tak być. Jak znaleźć optymalny dla nas bank? - na to pytanie odpowiada Daniel Mączka, lider oddziału Eurobanku w Lubaniu.

Niestandardowo i opłacalnie

Szczególnie w małych miastach takich jak Lubań, klienci i ich potrzeby wybiegły do przodu, natomiast banki ze swoimi zasadami zostały daleko z tyłu. Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach i oczekiwania są co raz większe, trzeba zapewnić niestandardowe i opłacalne rozwiązania. Klienci sami nie mogą wręcz uwierzyć, że oferta Eurobanku jest o wiele lepsza niż ta z ich macierzystej, wieloletniej placówki. Korzyść jest obopólna, a zadowoleni klienci powracają do nas po kolejne produkty bankowe.

Nie wielkość, a jakość

Na pierwszy rzut oka jesteśmy niewielkim oddziałem, jednak przez ostatnie osiem lat liczba naszych klientów wzrosła trzykrotnie. Okazane nam zaufanie potwierdza, że nie ilość metrów kwadratowych świadczy o oddziale, lecz wiedza i doświadczenie. Nie ma banku idealnego, nie ma banku dla wszystkich, jednak nasza oferta przebija swoją ceną i jakością wiele innych. „Pożyczka w moim banku” w połączeniu z naszym kontem jest jedną z najtańszych ofert na rynku! Wypożyczka z kolei, ze względu na przejrzystość kosztów znajduje szerokie grono klientów. Oczywiście mamy również ofertę dla klientów, którzy chcieliby połączyć swoje zobowiązania w jedną, mniejszą ratę. Konsolidacja pozwala na obniżenie raty nawet o połowę, a więc pozostawia znaczące oszczędności w naszych portfelach. Dodatkowo, przy każdym produkcie możemy negocjować koszty kredytu takie jak prowizja, oprocentowanie czy ubezpieczenie.

Taniej znaczy lepiej 

Zawsze byłem zwolennikiem sprzedaży tańszego produktu, na którym zarabiamy mniej, natomiast zadowolony klient wraca do nas i poleca nasz oddział swojej rodzinie czy znajomym. Nigdy nie obiecujemy przysłowiowych gruszek na wierzbie. Po 10 minutach potrafimy konkretnie powiedzieć jaką kwotę kredytu i na jakich warunkach, klient może go otrzymać. Dlatego zapraszam na spotkanie w oddziale Eurobanku w Lubaniu (Rynek-Sukiennice 27), a na pewno się Państwo nie rozczarujecie.

Autor: Tekst promowany