Czwartek, 22 marca 2018r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

Strona główna / Artykuły sponsorowane / Nowa restauracja w Lubaniu

Bazylia zaprasza

Nowa restauracja w Lubaniu

Nowa restauracja w Lubaniu

Bazylia Pizza & Pasta to nowa kulinarna propozycja dla miłośników smacznej pizzy w Lubaniu. Z końcem października w pasażu Czerwona Torebka otwarto filię restauracji, którą mieszkańcy Lubania odwiedzali aż w Zgorzelcu.

Bazylia Pizza & Pasta prężnie działa od pięciu lat w Zgorzelcu, a serwowane dania cieszą się tam jedną z najlepszych opinii. Z końcem października jej filię otwarto w Lubaniu, w pasażu Czerwona Torebka przy ulicy Zgorzeleckiej.

Chcieliśmy się rozwijać i wybraliśmy Lubań. Okazało się bowiem, że wielu gości przyjeżdża do nas, właśnie z Lubania i jego okolic – wyjaśnia Mateusz Fijałkowski, który wraz z żoną prowadzi restaurację w zgorzeleckim pasażu Czerwona Torebka. - Gotowanie to nasza pasja, którą zawodowo realizujemy od pięciu lat. Staramy się, aby każda potrawa była małą świątynią rozkoszy dla podniebień naszych gości.

Wysokiej jakości produkty i serce wkładane w każde przygotowywane danie wyróżnia Bazylię na tle innych restauracji. Szeroka oferta dań przypadnie do gustu każdemu, natomiast różnorodność składników nie pozwala na nudę.

Na gości czeka szeroki wybór dań w przystępnych cenach. W menu znajdziemy dania zapiekane, sałatki, pizze, makarony oraz bruscette.

Restauracja zapewnia również bezpłatny dowóz na terenie Lubania. Przy dowozie istnieje możliwość płatności kartą.

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej kuchni!Autor: red.