Niedziela, 20 maja 2018r.

Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra

Strona główna / Foto / Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Fotogaleria

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Zakończył się pierwszy dzień Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich. Impreza po raz pierwszy odbywa się w Hali Spacerowej Domu Zdrojowego w Świeradowie-Zdroju, a w to urokliwe miejsce zjechało ponad 50 wystawców z całego Dolnego Śląska.

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich po raz pierwszy odbył się trzy lata temu w Kromnowie, małej miejscowości w gminie Stara Kamienica. Dzięki zaangażowaniu organizatorów w krótkim czasie wyrobił sobie opinię imprezy, którą trzeba „zaliczyć”.

W tym roku po raz pierwszy jarmark odbył się w Świeradowie-Zdroju i zgromadził ponad 50 wystawców przede wszystkim z naszej okolicy.  - Przenieśliśmy jarmark do Świeradowa-Zdroju, miasto jest bardzo przyjazne dla wszystkich inicjatyw a hala przepiękna. - mówi organizatorka jarmarku Wioletta Pietrzak - Jak na pierwszy raz w tym miejscu to jesteśmy bardzo zadowoleni, ponad 50 wystawców i naprawdę wielu odwiedzających

Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich to przede wszystkim wystawcy z najbliższej okolicy, jednak nie zabrakło wystawców ze Złotoryi czy Lubina. Na miejscu zobaczyć można istne perełki rękodzieła co staraliśmy się pokazać w naszej fotogalerii.

Kto przegapił dzisiejszy jarmark ma szansę udać się do hali spacerowej Domu Zdrojowego jeszcze jutro. Jak zapewniają organizatorzy w niedzielę zaprezentują się wystawcy, których dziś jeszcze nie było. Organizatorem jarmarku jest Fundacja Rozwoju Regionalnego KOBOLT.

Autor: red.
comments powered by Disqus