Sobota, 18 sierpnia 2018r.

Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

Strona główna / Foto / Ostatni dzień Lawy 2016

Video i fotorelacja

Ostatni dzień Lawy 2016

Dzień Aktywnej Rodziny. Podobnie jak w latach ubiegłych pod tym hasłem odbywał się ostatni dzień Lawy. DAR to impreza przygotowana przez działające na terenie Lubania i nie tylko organizacje pozarządowe. Wieczorem zebrani na lubańskim rynku goście usłyszeli zespół Leszcze z Kacprem Kuszewskim jako frontmanem.

DAR to pomysł organizacji pozarządowych na spędzenie aktywnego dnia z rodziną. Stowarzyszenia przy swoich stoiskach przygotowały zadania, które czekały na chętnych. Ci ze specjalnie przygotowanymi kartami odwiedali wszystkie punkty wykonując polecenia. Kompletnie wypełnione karty brały udział w losowaniu. Nagrody główne ufundował CHROMEX Spółka z o.o. natomiast nagrodę pocieszenia ufundował PKS Voyager.

Oczywiście nie zabrakło występów przedszkolaków, solistów i grupy tańca nowoczesnego Mar- Ko działającej przy Miejskim Domu Kultury.

Dni Lubania 2016 zakończył występ grupy Leszcze z Kacprem Kuszewskim jako wokalistą. Kacper znany jest z serialu „M jak miłość” gdzie wcielał się w rolę Marka Mostowiaka.

Autor: red.
comments powered by Disqus