Środa, 15 sierpnia 2018r.

Imieniny: Napoleona, Stelii

Strona główna / Foto / Dzień drugi - XII Ogólnopolskie Imieniny Henryki, Henryka i Henrykowa

Fotorelacja

Dzień drugi - XII Ogólnopolskie Imieniny Henryki, Henryka i Henrykowa

Jak wójt obiecał tak się stało. Przez całe XII Ogólnopolskie Imieniny Henryki, Henryka i Henrykowa z nieba spadło zaledwie kilka kropli wody i to dopiero pod sam koniec imprezy. Deszcz na dobre rozpadał się po finałowym pokazie fajerwerków.

Wszyscy niezmiennie podkreślali, że Ogólnopolskie Imieniny Henryki, Henryka i Henrykowa to jedna z najatrakcyjniejszych imprez w okolicy. Potwierdziła to rosnąca z roku na rok frekwencja. Według organizatorów pierwszego dnia imienin w trakcie finałowego koncertu bawiło się około 3500 osób. Drugi dzień, ściągnął do Henrykowa o wiele więcej gości. W trakcie finałowych koncertów ich liczba mogła wynosić nawet 4500 osób.

Drugi dzień imienin rozpoczął się od posadzenia małego cisa w pobliżu wiekowego cisa Henryka. Z pomocą Piotra Pręgowskiego dokonał tego japoński mistrz płatnerstwa Hiroshi Kojima. Następnie mieszkańcy i goście wzięli udział w Turnieju Henryków vs Henryków Lubański.
Reszta dnia upłynęła imieninowym gościom w rytmie disco. Long&Junior - gwiazda wieczoru, choć nieco spóźnieni, porwali wszystkich do tańca. Na koniec niebo rozświetlił piękny pokaz fajerwerków, wzmacniany nadchodzącą burzą.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Fotorelacja z pierwszego dnia imienin.

Autor: red.
comments powered by Disqus