Sobota, 24 marca 2018r.

Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

Strona główna / Gmina wiejska Lubań / Szkolna Gala Talentów

Radostów

Szkolna Gala Talentów

Szkolna Gala Talentów

Foto: eLuban.pl/ZS-P w Radostowie Średnim

Z końcem roku szkolnego dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Radostowie Średnim zajmowały się poszukiwaniem talentów oraz wyjaśnieniem czym tak naprawdę jest talent. Swoje dociekania zarejestrowały na nagraniu wideo. Drugim etapem było zaprezentowanie odkrytych talentów szerszej publiczności. Zapraszamy do obejrzenia wideo oraz fotorelacji z powyższych wydarzeń.

W tym roku do organizacji II Gali Talentów w naszej szkole oprócz wszystkich pracowników i uczniów bardzo aktywnie włączyli się rodzice i przedstawiciele gminy – mówi dyrektor placówki Katarzyna Kempa – Kujawa. - Po raz pierwszy, w trakcie gali, oprócz talentów dzieci prezentowaliśmy również talenty dorosłych. Zaprezentowaliśmy minidramę czyli inscenizację teatralną wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Mam nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni raz, bo mam wrażenie, że poszło nam świetnie – dodaje dyrektor szkoły.

Podczas II Gali Talentów na szkolnej scenie i w salach prezentowano liczne zainteresowania i talenty dzieci od przedszkolaków do dzieci z klasy szóstej. Były to talenty wokalne, umiejętność gry na instrumentach, talenty taneczne a także plastyczne i recytatorskie.

Autor: red.
comments powered by Disqus