Wtorek, 20 marca 2018r.

Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego

Strona główna / Gospodarka / Holendrzy w Lubaniu

Nowy dyskont non-food

Holendrzy w Lubaniu

Holendrzy w Lubaniu

Sklep sieci Action w Holandii

Foto: materiały prasowe Action

Kolejna sieć dyskontowa z produktami niespożywczymi planuje otwarcie swojej placówki w Lubaniu.

Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl będzie to holenderska firma Action, posiadająca już sieć ponad 900 sklepów w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu i Austrii. Wkrótce swoje pierwsze sklepy otworzy również na południu i zachodzie Polski w Wałbrzychu, Legnicy, Świdnicy, Lesznie, Głogowie i właśnie Lubaniu.

Oferta sieci dyskontów obejmuje ponad 6 tys. produktów, w 13 kategoriach: dekoracje, majsterkowanie (zrób to sam), zabawki, artykuły biurowe i hobbystyczne, multimedia, produkty codziennego użytku, artykuły ogrodowe, środki do prania i czyszczenia, art. zoologiczne, odzież i pościel. Są to zarówno artykuły markowe, jak i produkty marek własnych, w tym Teddycare (produkty do pielęgnacji ciała dla dzieci), Werckmann (narzędzia w ramach działu dla majsterkowiczów), Sensabelle (bielizna), Ziki (bielizna) czy Eliza Jones (produkty do pielęgnacji skóry). W ten sposób w Lubaniu powstanie konkurencja dla takich sieci jak Pepco czy TXM.

Obecnie na portalach rekrutacyjnych poszukiwani są pracownicy do nowo otwieranych placówek, między innymi w Lubaniu. Pierwszy polski sklep został uruchomiony 12 października w Lesznie, drugi dziś w Legnicy.

Autor: red.
comments powered by Disqus