Czwartek, 26 kwietnia 2018r.

Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Strona główna / Komunikacja / Kolizja na K30

Pisarzowice

Kolizja na K30

Kolizja na K30

Foto: eLuban.pl/ Ula

Tuż przed godziną 11. na drodze krajowej nr 30, na wysokości miejscowości Pisarzowice doszło do groźnego wypadku. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

W kolizji udział brały dwa auta: Audi i VW Golf. Według świadków kierowca Audi jechał w stronę Zgorzelca – Jechał szybko i wyprzedzał na podwójnej ciągłej po kilka aut, mnie wyprzedził jeszcze przed szczytem. Kiedy minąłem wzniesienie Audi było już rozbite – opowiada nam jeden z kierowców..

Z relacji innych świadków wynika, że kierowca Audi mijając wzniesienie zobaczył przed sobą VW Golfa, który chwilę wcześniej wyjechał ze znajdującego się przy drodze ogrodnictwa oraz jadące z naprzeciwka samochody. Aby uniknąć zderzenia czołowego uciekł na prawą stronę uderzając w prawy tył Golfa. W wyniku uderzenia auto wypadło z drogi i dachowało.

W sumie autami podróżowały cztery osoby, szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Trójkę przewieziono do szpitala w celu przeprowadzenia badań. W chwili obecnej ruch na drodze K30 odbywa się wahadłowo.

Autor: red.
comments powered by Disqus