Piątek, 23 marca 2018r.

Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Strona główna / Komunikacja / Groźny wypadek w Świeradowie-Zdroju

Groźny wypadek w Świeradowie-Zdroju

Groźny wypadek w Świeradowie-Zdroju

Foto: Mateusz Szumlas

Kwadrans przed 12. na ulicy Nadbrzeżnej w Świeradowie-Zdroju doszło do niezwykle groźnego wypadku. W jego wyniku jedna osoba doznał poważnych obrażeń ciała.

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Nadbrzeżnej i Ratowników Górskich. Jak relacjonuje Mateusz Szumlas, regionalny reporter, sprawcą zderzenia był najprawdopodobniej kierowca Renault, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Mitsubishi Colt.

Autami podróżowało pięć osób z czego czwórka pasażerów Renault odniosła najpoważniejsze obrażenia. Jeden z nich z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi został natychmiast przewieziony do szpitala. Druga z poszkodowanych osób, mimo widocznych obrażeń, odmówiła hospitalizacji.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji kierowca Renault nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W chwili obecnej jest zbyt wcześnie aby podać więcej szczegółów, na miejscu nadal pracują służby.

Droga wyjazdowa w kierunku Szklarskiej Poręby w początkowej fazie działań ratowników była zablokowana, po zabezpieczeniu miejsca wypadku ruch odbywał się wahadłowo.

Autor: red.
comments powered by Disqus