Wtorek, 22 maja 2018r.

Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

Strona główna / Komunikacja / Z metą i bez prawka

Mieszkaniec Olszyny

Z metą i bez prawka

Z metą i bez prawka

zdjęcie ilustracyjne

Foto: pixabay.com

We wtorek policjanci na terenie Lubania zatrzymali mieszkańca Olszyny podejrzanego o kierowanie samochodem bez wymaganych uprawnień. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca posiada przy sobie narkotyki.

30 stycznia w godzinach popołudniowych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli pojazd Alfa Romeo należący do mieszkańca Olszyny. Zachodziło uzasadnione podejrzenie, że za kierownicą siedzi osoba nie posiadająca uprawnień do prowadzenia pojazdów. W trakcie wykonywania czynności policjanci ujawnili przy kierującym pudełko z ośmioma woreczkami strunowymi w których znajdowały się środki odurzające w postaci metamfetaminy. Łącznie młody mężczyzna posiadał przy sobie 21 porcji tego narkotyku.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych potwierdziły się podejrzenia policjantów. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

21-letni mężczyzna mieszkaniec Olszyny został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za który grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: red.
comments powered by Disqus