Piątek, 22 czerwca 2018r.

Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

Strona główna / Komunikacja / Zmiana organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej 358

Przylasek - wjazd do Grabiszyc

Zmiana organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej 358

Zmiana organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej 358

zdjęcie ilustracyjne

Foto: lwowecki.info

Ze względu na prace związane z frezowaniem i układaniem nawierzchni bitumicznej droga nie będzie przejezdna. Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony zgodnie z wprowadzonym oznakowaniem.

Generalny Wykonawca przebudowy drogi wojewódzkiej nr 358 w km od km 4+770 do km 20+405 informuje o wprowadzeniu dnia 18.06.2018 r. czasowej organizacji ruchu zastępczego, polegającej na zamknięciu Drogi Wojewódzkiej nr 358 na odcinku Przylasek – Jurków oraz wprowadzeniu objazdu zgodnie z załącznikiem graficznym.

Ze względu na prace związane z frezowaniem i układaniem nawierzchni bitumicznej droga nie będzie przejezdna. Objazd zamkniętego odcinka drogi zostanie poprowadzony zgodnie z wprowadzonym oznakowaniem. O kolejnych etapach będziemy informować na bieżąco. Termin przywrócenia stałej organizacji ruchu – nie później niż 19.07.2018 r.

Informujemy jednocześnie, że z dniem 18.06.2018 r. aktualnie zamknięty odcinek DW358 pomiędzy Platerówką a Przylaskiem zostanie otwarty zgodnie z wcześniejszą, tymczasową organizacją ruchu (lokalne zwężenia pasa ruchu).

Autor: lwowecki.info
comments powered by Disqus