Sobota, 21 kwietnia 2018r.

Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa

Strona główna / Kultura

Kultura

Co stworzyli uczestnicy pracowni plastycznej?

Wernisaż w MDK

W środę, 18 grudnia, w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu została oficjalnie otworzona wystawa prac stworzonych przez uczestników pracowni plastycznej przy tej jednostce. Tłumnie przybyli artyści, znajomi i rodzina oraz koneserzy sztuki.

czytaj więcej

Miejski Dom Kultury zaprasza na...

Operowy Festiwal Noworoczny

Miejski Dom Kultury w Lubaniu ma dla Państwa wspaniałą propozycję na artystyczne rozpoczęcie Nowego Roku. 4 stycznia (sobota) o godz. 18.00 zapraszamy na koncert w ramach Operowego Festiwalu Noworocznego na Dolnym Śląsku.

czytaj więcej

Szkoła Muzyczna zaprasza na...

Wieczór Kolęd

Uczniowie , grono pedagogiczne oraz dyrektor Szkoły Muzycznej I st. im.Oskara Kolberga w Lubaniu zapraszają na uroczysty wieczór kolęd do sali koncertowej szkoły przy al.Kombatantów 11 w Lubaniu.

czytaj więcej

Talent Show

Talenty "Mickiewicza"

W czwartkowy wieczór, zamiast spędzać czas przed telewizorem, warto było wybrać się do Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, aby zobaczyć „Talent Show”, który w niczym nie ustępował formatom znanym z małych ekranów.

czytaj więcej

Zbliżające się wydarzenia

Co w lubańskim MDK?

Zobaczcie co jeszcze przed świętami szykuje Miejski Dom Kultury w Lubaniu. Wydarzeń jest sporo, a na pierwsze zapraszamy już dziś! Podpowiadamy kiedy warto sobie zarezerwować czas w najbliższych tygodniach.

czytaj więcej

Zapowiedzi wydarzeń

Co w Lubańskim MDK?

W najbliższym czasie czeka nas sporo wydarzeń w Miejskim Domu Kultury. Kiedy warto zarezerwować sobie wolny termin? Oto przegląd zbliżających się imprez.

czytaj więcej

Harcerze celebrują Święto Niepodległości

„Życie to nie teatr”

Taki tytuł nosiła wieczornica zorganizowana przez 8 Wielopoziomową Drużynę Harcerską "Azyl". Spektakl zwieńczył obchody Święta Odzyskania Niepodległości w Lubaniu.

czytaj więcej

Pierwszy etap zakończony sukcesem

Spektakl "Dziewiątki" w TVP?

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Teatr Dziewiątka ze spektaklem pt. "Karaluchy" został oficjalnym reprezentantem Dolnego Śląska w konkursie organizowanym przez Telewizję Polską S.A - ' Internetowy Teatr TVP dla szkół ', w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

czytaj więcej

MDK w Lubaniu zaprasza

Naucz się nagrywać filmy

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby indywidualne na warsztaty kręcenia filmów aparatami cyfrowymi, które odbędą się 26 października br. w kawiarence MDK w godz. 10:00-18:00. Oprócz tego 4 listopada nastąpi spotkanie robocze. Prowadzącym będzie Amadeusz Andrzejewski, który współpracuje m.in. z TVP oraz National Geographic.

czytaj więcej

Akcja Gimnazjum nr 3

Dyniowisko 2013

Gimnazjum nr 3 w Lubaniu przyzwyczaiło już nas do realizacji różnorodnych form mających na celu upiększenie naszego miasta. Tym razem zorganizowali oni instalację pod nazwą „Dyniowisko 2013”.

czytaj więcej

Dolnośląscy Seniorzy na lubańskim Złazie Kręgów ZHP

Seniorzy i Starszyzna Harcerska w Lubaniu

Zgodnie z tradycją, siódmy raz, Seniorzy i Starszyzna Harcerska spotkali się na Złazie Kręgów Chorągwi Dolnośląskiej. Szeroko otworzył przed nimi gościnne podwoje Lubań, stolica Polskich Łużyc Górnych.

czytaj więcej

Spotkanie z dziennikarzem

Grzegorz Miecugow w Bolesławcu

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, publicystą, pisarzem – Grzegorzem Miecugowem - Galeria „Format" – 8 października (wtorek) – początek godz. 17:00.

czytaj więcej

>>wy!>>GRA<<my!<<

Koncert dla Kamila Nowosielskiego

12 października o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich fanów dobrej muzyki do wzięcia udziału w charytatywnym koncercie w zgorzeleckim MDK. Usłyszeć będzie można zespoły: KoRdon - punk-rock, Brainwaste – punk, Jabbadub – dub, Paihivo – reggae.

czytaj więcej

Led Zeppelin - "Celebration Day"

Dyskusyjny Klub Muzyczny

DKM to stała propozycja Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. Na następnym spotkaniu zobaczyć będzie można koncert legendarnej grupy Led Zeppelin.

czytaj więcej

Koncert w hołdzie Annie German

Z Uzbekistanu do Lubania

Dziś w lubańskim kościele pw. Świętej Jadwigi Śląskiej miał miejsce nietypowy jak na świątynię koncert.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |  Następna Ostatnia