Poniedziałek, 21 maja 2018r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Strona główna / Kultura

Kultura

10 września 2017

Księstwo już w niedziele

Nie masz planów na weekend? Serdecznie zapraszamy już w niedzielę 10 września br. na Zamek Czocha. Nie dość, że sam zamek powala swoją energią, to do tego jeszcze takie gwiazdy! Musicie tam być! Na koncerty i warsztaty wstęp WOLNY!!! 

czytaj więcej

Zaplanuj wrzesień z Lubaniem

Kalendarz imprez, koncertów, wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo we wrześniu.

czytaj więcej

MDK Lubań

Orkiestrowy transfer

Jak mówią słowa piosenki śpiewanej przez Halinę Kunicką "jest w orkiestrach dętych jakaś siła", ta właśnie "muzyczna siła" zasiliła szeregi Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu.

czytaj więcej

Izerbejdżan Punk Eko Fest

Punk's not dead

Punk nie umarł... co więcej ma się całkiem dobrze. Udowodnił to Izerbejdżan Punk Eko Fest, który odbył się w ten weekend na Stacji Wolimierz. Przybyli z całej Polski goście, jeszcze w trakcie prosili o kolejne edycje i zachwalali panującą atmosferę.

czytaj więcej

Mały Jarocin na Stacji Wolimierz 25-26 sierpnia 2017 r.

Izerbejdżan Punk Eko Festival - Program

Starzy załoganci i miłośnicy punk rocka już dziś mówią o tej imprezie mały Jarocin. Wkrótce do Wolimierza u podnóża Gór Izerskich zjadą kapele, które tworzyły tą scenę już w latach 80-tych. IZERBEJDŻAN PUNK EKO Festival to propozycja na zakończenie lata w muzycznym klimacie i pięknej scenerii Pogórza Izerskiego.

czytaj więcej

Rusza XXI OFFK Lubomierz 2017. Sprawdź program

Już od jutra, podczas XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu będziemy mogli spotkać się m.in. z bohaterami Rancza w Wilkowyjach. Do Lubomierza przyjadą: Jacek Kawalec, grający rolę polonisty Tomasza Witebskiego, Wojciech Wysocki czyli doktor Mieczysław Wezół, Bogdan Kulas - Hadziuk czy Sylwester Maciejewski – Solejuk ...

czytaj więcej

Weekend z Folk-Artem

Dwa dni zabawy w ludowych rytmach i kalejdoskop smaków i aromatów – tak podsumować można czternastą edycję Lubańskiego Festiwalu Folklorystycznego Folk-Art.

czytaj więcej

Nowogrodziec 5 - 6 sierpnia

V Jarmark Garncarski

Już w najbliższy weekend Nowogrodziec zaprasza na V Jarmark Garncarski. Dla gości przygotowano dużo ciekawych atrakcji oraz koncerty gwiazd, między innymi Łąki Łan i Kasi Kowalskiej !!!

czytaj więcej

Zgorzelec

Jakuby! Jeszcze chwileczka, jeszcze momencik

Zawsze w ostatni weekend sierpnia, zawsze z bogatym programem artystycznym i zawsze z nawiazaniem do historii miasta. Zgorzelec zaprasza na "Jakuby - Święto starego miasta" początek imprezy w piątek, 25 sierpnia o godzinie 14.

czytaj więcej

Już w najbliższy weekend Festiwal Folklorystyczny

FolkArt 2017

Kto chciałby posmakować ruskich pierogów z miętą, skosztować wyśmienitej malinowej chmurki bądź delektować się nalewką „Gorąca krew” zanurzony w klimatycznym folklorze zapraszamy na festiwal FolkArt 2017. Tradycyjnie w samym środku lata, w ostatni weekend lipca 29 od godz. 15.00 i 30 od godz. 16.00 (sobota, niedziela).

czytaj więcej

Już jutro w Mirsku

XIX Izerska Gala

Zapowiadają się dwa gorące dni. Już jutro rusza XIX Izerska Gala. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim w Mirsku.

czytaj więcej

Uwaga - nabór na warsztaty z Hubertem Kowalskim

Wspólnie wykonają oratorium

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza do udziału w warsztatach wokalnych i występie przygotowywanym w ramach obchodów ustanowienia patronatu Św. Marii Magdaleny nad Lubaniem.

czytaj więcej

Pierwsza Poprzednia  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 Następna Ostatnia