Czwartek, 22 marca 2018r.

Imieniny: Katarzyny, Boguslawa

Strona główna / Kultura / WleńKon - czyli atrakcja dla wszystkich

WleńKon - czyli atrakcja dla wszystkich

WleńKon - czyli atrakcja dla wszystkich

Foto: Organizator

WleńKon to nazwa trzeciej edycji darmowej imprezy organizowanej przez Fundację Nasz Wleń, która odbędzie się już 10 grudnia w budynku Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej. I jak sami organizatorzy o tym mówią: "Najpierw było to spotkanie przyjaciół, potem niewielka impreza dla entuzjastów fantastyki z okolicy, a teraz będzie to wielkie familijne wydarzenie dla mieszkańców tego rejonu."

W tym roku, odpowiadając na zapotrzebowanie, będzie to nie tylko impreza promująca fantastykę, ale również wszelkiego rodzaju gry. Według organizatorów uczestnicy mogą spodziewać się wielu atrakcji, w tym między innymi: kącika gier konsolowych (PS4 i XOne), gier planszowych, mat do tańca - DDR,  gier bitewnych, turniejów i konkursów z nagrodami, warsztatów, pokazów i wielu, wielu innych ciekawych rozrywek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przygotowano pokazy tańca i sztuki walki. Będzie można wziąć udział w ciekawych warsztatach wyszywania PokeBali czy tworzenia sztucznych dreadów. Jednym słowem działań znanych pod nazwą "zrobiłbyś coś, zamiast siedzieć i gapić się w ten monitor".

WleńKon to jednak nie tylko atrakcje, ale również wystawcy i stoiska, na których będzie można kupić bożonarodzeniowe prezenty - oczywiście, nie zabraknie również rękodzieła - dzięki takim wystawcom jak: Maginarium.pl, 3trolle.pl czy Zin's treasure Chest.

Jak piszą organizatorzy - Uważamy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - tak dzieci, młodzież jak i dorośli. Dlatego nie czekajcie, tylko zaplanujcie sobie ten weekend pod znakiem WleńKonia!

Wśród partnerów Fundacji Nasz Wleń znajdują się między innymi: Rebel.pl, Wrocław Mangowcy, Twierdza Wrocław - Stowarzyszenie Miłośników Gier Strategicznych, Trzy Trolle - sklep pełen planszówek, CosCon Shop, Fundacja Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI  ポーランド日本親善友好財団 波.

Autor: Organizator
comments powered by Disqus