Piątek, 23 marca 2018r.

Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Strona główna / Kultura / Dziś Chapeau Bas z Lubania walczy o miejsce w finale

Aktualizacja

Dziś Chapeau Bas z Lubania walczy o miejsce w finale

Dziś Chapeau Bas z Lubania walczy o miejsce w finale

Foto: Chapeau Bas

Tak się składa, że rok rocznie w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław biorą udział okoliczne zespoły, a my prosimy Was o ich wsparcie w plebiscycie. Podobnie jest i w tym roku. Dziś o finał walczy lubański zespół Chapeau Bas w składzie: Kasia Krawczyk-Ondycz, Radek Słabolepszy, Paweł Ondycz, Dawid Kycwak. Głosujemy!

- Kochani dzisiaj emisja naszego utworu półfinałowego – piszą członkowie zespołu. - Mamy możliwość dostać się do finału Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, liczymy na Was!!!!

Muzyczna Bitwa to największy konkurs w naszym regionie dla rockowych bandów. Teraz od słuchaczy Radia Wrocław, czyli także od Was, zależy czy uda im się przejść do następnego etapu konkursu.

Pomóc możecie wysyłając SMS o treści RW BITWA 2 na numer 72280, głosowanie trwa do godziny 8 rano 10.05.2017. Koszt SMS-a to: 2 zł + VAT

Pod TYM linkiem możecie odsłuchać utworu, którym zespół walczy o finał. Natomiast o godzinie 19.40 usłyszycie grupę z Lubania na antenie Radia Wrocław. Pomagamy!

Aktualizacja

Wczorajszą bitwę Radia Wrocław zwyciężył zespół DWS ze Świdnicy. Tym samym lubański Chapeau Bas zakończył rywalizację w tegorocznej edycji konkursu.
Poniżej utwór, którym dziewczyny ze Świdnicy wygrały wczorajszą rywalizację.

Autor: red.
comments powered by Disqus