Poniedziałek, 21 maja 2018r.

Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

Strona główna / Kultura / Księstwo już w niedziele

10 września 2017

Księstwo już w niedziele

Księstwo już w niedziele

Foto: Powiat Lubań

Nie masz planów na weekend? Serdecznie zapraszamy już w niedzielę 10 września br. na Zamek Czocha. Nie dość, że sam zamek powala swoją energią, to do tego jeszcze takie gwiazdy! Musicie tam być! Na koncerty i warsztaty wstęp WOLNY!!! 

Rozpoczynamy o godzinie 13.00 Wielkim Jarmarkiem Średniowiecznym, który ustawiony zostanie na parkingu (przy głównym dziedzińcu).

Następie o godzinie 16.30 spotykamy się na głównym dziedzińcu Zamku Czocha gdzie odbędą się animacje, gry i zabawy dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu. Na placu przez wejściem na Zamek Czocha ustawiona zostanie również fotobudka - od godziny 16.00, która będzie dostępna dla wszystkich chętnych.

O 17.30 Koronacja Księcia - a tuż po niej występ Katarzyny Pakosińskiej. Współzałożycielki i byłej członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju.

18.30 występ gwiazdy wieczoru - De Mono w trasie 30 lecia działalności artystycznej. Wyjątkowy koncert! Będą to stylowe, akustyczne wersje piosenek stanowiących przekrój przez wszystkie lata istnienia grupy.

Dzień zakończymy pokazem filmu na leżakach. Na wielkim ekranie pojawi się jedna z części Harrego Pottera.

WSTĘP JEST BEZPŁATNY.

Autor: Powiat Lubań
comments powered by Disqus